Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Meg az is jó lenne ha minden tag saját maga szerkesztené(szerkeszthetné) a kocsija leírását.....

"Mézinek" teljesen igaza van jó ötlet, nem toom lehetne e, hogy tagok belépnek saját jelszavukkal és úgy szerkesztik a saját topic-at. Így meglenne oldva jobban a tagok saját képfeltölrésük és leírásuk. Ez csak egy ötlet, mert annyit értek a weblap készításhez mint a NASA űrhajóhoz karbatartásához :D

Link to comment
Megosztás:

Most ne rég végeztem az autó mosással, de elszomorodtem, hogy tele volt az egész kocsi a rovarok holttesteivel és bélsarulkkal. Kagylós kúton vettem eltávolítót, de nem sokat ér, tudtok valamit ajánlani ami lehozza ezeket? :D

Gőzborotva...

Egyébként én meg találtam valami keményet a mocitetőmön... Lehet hogy fenyőgyanta... Tegnap állt egy kicsit az erdő szélén a vas... Az okoz valami maradandót? :D

Link to comment
Megosztás:

Gőzborotva...

Egyébként én meg találtam valami keményet a mocitetőmön... Lehet hogy fenyőgyanta... Tegnap állt egy kicsit az erdő szélén a vas... Az okoz valami maradandót? :D

Anno nekem is sokat állt fenyő alatt, de nyissz lett neki, de semmi gond nem lesz, ha följebb álltam akkor meg a diófa trutyija esett rá, de attól se lett semmi gond.Idővel eltünik, ha zavar akkor lakkbenzin vagy nitro, nem lesz gond a dukkónak.

Link to comment
Megosztás:

Anno nekem is sokat állt fenyő alatt, de nyissz lett neki, de semmi gond nem lesz, ha följebb álltam akkor meg a diófa trutyija esett rá, de attól se lett semmi gond.Idővel eltünik, ha zavar akkor lakkbenzin vagy nitro, nem lesz gond a dukkónak.

Ez lett volna a következő kérdésem hogy mivel tüntetem el...

Kösz, holnap uninstallálom onnan akkor...

Most néztem van benne egy mag is... Ha rajtahagynám fenyőerdő nőne a MHTmen. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként én meg találtam valami keményet a mocitetőmön... Lehet hogy fenyőgyanta... Tegnap állt egy kicsit az erdő szélén a vas... Az okoz valami maradandót? :D

Eddig a történelem folyamán az összes mókus megdöglött (persze nem azonnal) amelyik tölgyhöz ért :D

Link to comment
Megosztás:

Most ne rég végeztem az autó mosással, de elszomorodtem, hogy tele volt az egész kocsi a rovarok holttesteivel és bélsarulkkal. Kagylós kúton vettem eltávolítót, de nem sokat ér, tudtok valamit ajánlani ami lehozza ezeket? B)

Smirgli új dukkó jobb most nemjut eszembe! :P ;) Amúgy jó neked hogy csak bogárszarod van,,,, nekem jutott kavics nyom is! Istenverte magyar utak! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Most ne rég végeztem az autó mosással, de elszomorodtem, hogy tele volt az egész kocsi a rovarok holttesteivel és bélsarulkkal. Kagylós kúton vettem eltávolítót, de nem sokat ér, tudtok valamit ajánlani ami lehozza ezeket? :D

ha beleégeti a nap akkor a polír sem,fekete miatt :D

Link to comment
Megosztás:

ha beleégeti a nap akkor a polír sem,fekete miatt :D

Lakkos, abba nem megy annyira bele a bogár, hát sorry a fehér és pihos tulajoknak akiknek lakk nélküli gyárilag, de azokat szebben meg lehet polírozni, mert hozza fel a festéket kismértékben, és javítani is jobb ha pl. kőfelverődés van rajta :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.