Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De ez hogy lehetett ?

Nem jó az a PC ! Találjunk ki valami mást ! Mi lenne, ha így lenne ? Jó !

Az biztos eszükbe sem jutott, hogy nem akarnak 100 eurót adni érte ugye ? :D

B) B)

Szerintem úgykéne megcsináni mint a kombány kipuffot fel tetőfölé igyenöst és a mélyvízsem gond ha kinn a szűrőa tető fölött , na ennél direktebbe nem szíhat! :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem az a baj hogy messze vannak hanem hogy így már kezd bonyolult lenni.

Az anyag(bőr) Tatán van és a hímző is aki a logót készíti.Meg is csinálná nekem a kárpitos srác de a légzsákot nem tudja áthúzni.Így meg nincs értelme.

Tehát akkor csináltassam meg nála a váltó+kézifékzsákot meg a kormány külsejét aztán menjek át Kecsmeétre a lufival meg hónom alatt a bőrdarabbal amin a logó van...?!

Vagy vigyem az anyagot Kecskemétre és majd ők csinálják az egészet ?!

Árban sem mindegy meg üzemanyagban sem és 7végén nem hiszem hogy dolgoznak tehát szabadnapot is ki kell vennem...

Na mindeg ylényeg hogy most má' jól megkavartam az egészet :D

Bazinagy a távolság mi ? :D :P ;)

Miért nem lehet 2 km-en belül minden igaz ? B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

De ez hogy lehetett ?

Nem jó az a PC ! Találjunk ki valami mást ! Mi lenne, ha így lenne ? Jó !

Az biztos eszükbe sem jutott, hogy nem akarnak 100 eurót adni érte ugye ? :D

:D :P

Költséghatékonyság Rlz, lehet.Talán még hatékonyabb is mint a PC.Ettől függetlnül nem kell lehúzni, csak mert nem csillog mint a salamon töke.

Link to comment
Megosztás:

öszintén szólva ezen gondolkodtam én is csak nem voltam benne biztos, azt hittem az úgy gsi mint a gt/e c kadett gte. Tévedtem és? ;)

Akkor tudatosulj vele, hogy a Manta volt az első GSI...aztán erről próbálták copizni a Kadett GSI-t...de aztán rájöttek ők is, hogy tévedtek...és megcsinálták a GSI Astrát... :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Akkor tudatosulj vele, hogy a Manta volt az első GSI...aztán erről próbálták copizni a Kadett GSI-t...de aztán rájöttek ők is, hogy tévedtek...és megcsinálták a GSI Astrát... :D :P ;)

a cabrio kadettokat meg azokból a teszt autókból készítették amiken a tetőtöréstesztet vizsgálták. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem Mantában volt először? De legalábbis egyszerre... Nomeg a Corsa GSi-t se felejtsd el. Nem minden a Kadett meg az Astra. :P :D

Elkéstem. :D Node a GT/E eszmefuttatásod sem áll meg a lábán, mert már A Mantában is volt GT/E, akkor pedig még nem igen volt C Kadett (persze én is tévedhetek) :P

Mit kérdezed??? Nem tudod...??? B) B) :D

Kabbe! :D Én itt csak gyámortalan kisfiú vagyok, mert én ide csak offolni járok. Nekem nincs GSi-m, sem GT/E-m, csak egy szimpla 1.2-es 1.6-os ámde 2.2-es Mantám ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.