Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt hivjak ugy hogy fos es nem powercup

Hmm... :D

warwolf azt mondta hogy ezt használják sokan ahol nem fér el az SFI doboz...

Sőt, ha jól láttam coupe-jék fényképeztek egy hasonlót némethonban is. Bár az elég gyatra volt mind megmunkálásra mind kinézetre. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt hozta ki belolem a kep:) hat ettol tobbletet ne varjon az ember az biztos csak penzkidobas

Miért a PowerCup hogy csinál extra lóerőt?coupeék elmondása szerint az is csak egy aludarab ami a levegőt egyenesen a szívótorokba irányítja... Ez is azt hivatott szolgálni. :D

Link to comment
Megosztás:

Miért a PowerCup hogy csinál extra lóerőt?coupeék elmondása szerint az is csak egy aludarab ami a levegőt egyenesen a szívótorokba irányítja... Ez is azt hivatott szolgálni. :D

Ha az eleg gaz egy szivo autonal a oszevisza valtozik a szivoresz atmeroje ! Es a levego le lassul de nyudodtan ved meg ha van kidobni valo penzed! Sok jot en nem varnek tole!

Link to comment
Megosztás:

Ha az eleg gaz egy szivo autonal a oszevisza valtozik a szivoresz atmeroje ! Es a levego le lassul de nyudodtan ved meg ha van kidobni valo penzed! Sok jot en nem varnek tole!

Félre ne érts, nem vitatkozni akarok, tudom hoyg Te jobban értesz hozzá mint én. De ha az a cső ami kilóg akkor mint a szívótorok és csak pár mm-t változik a szívócső átmérője a +1 toldás miatt, az annyira hazavághatja a teljesítményt?

Egyébként ezt nem megvételre mondták, hanem mint otthon is elkészíthető egyszerűbb és olcsóbb megoldás. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.