Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Balázs !

azért a hűtőmosás nem egy túl üzembiztos dolog szvsz. simán ki lehet mosni vele azt a koszt is ami épp tömít....hallottam h jól ment a kocsid ( Dunaúj felé B) )

Pííísta neked meg zsír új hűtőt vettem a senibe azért bírta ...bár honnan jött a sár azt nem tudom :P :D

Tudom, hogy kimoshatom vele a tömítő koszt, de elég baj ha már valami tömíti,

ha esetleg kiderül hogy a hűtő miatt melegszik a kocsi akkor beruházok egy hűtőre.

Ment bizony csak az új futómű ami maradt az Fk végül csak 75-ös rugókkal kissé még szokatlan ;)

nem forog vissza a kormány teljesen , de Gergő azt mondta hogy az elképzelhető a

terpesztéstől van, mivel még nem állítattam utána a futóműnek.

De valóban fekszi az utat :D

Link to comment
Megosztás:

Az Osram Diadem index izzó a tükörtojás-effektust igyekszik kiküszöbölni. Brosúrája szerint a Németországban ma futó autók 40 százalékának már dögös, fehér vagy áttetsző burájú irányjelzője van. Minthogy a KRESZ továbbra is borostyánsárga indexet ír elő, a gyárak borostyánszínü izzókkal szerelik ezeket a modelleket. Így készül a motorizált tükörtojás: az indexburára nézve fehér háttér előtt felsejlik egy narancssárga félgömb.

Vannak, akik ezt az apró optikai diszkrepanciát sem hajlandóak tolerálni. A Diadem ránézésre színtelen fejű izzó (na jó, van egy kis halovány sejtelmes-kék árnyalata) , de ha világít, akkor előírásszerű borostyán fényt bocsát ki.

A Diadem egyértelműen optikai tuning felszerelés, ára is ennek megfelelően borsos. Aki leszurkolja a párért az 5940 forintot (áfás ár), az azonban - szintén a gyár adatai szerint - csak fele olyan gyakran kényszerül izzócserére, mint a hagyományos típust használók.

Hmm... 6eFt kétdb index izzó. :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Ment bizony csak az új futómű ami maradt az Fk végül csak 75-ös rugókkal kissé még szokatlan :P

nem forog vissza a kormány teljesen , de Gergő azt mondta hogy az elképzelhető a

terpesztéstől van, mivel még nem állítattam utána a futóműnek.

De valóban fekszi az utat :D

Nekem sem akart egyenesbe állni a kormányom... Kerékösszetartást kell rajta állítatni.

75ös rugók... 75mm-es ültetés? Elöl hátul? :D

Link to comment
Megosztás:

Nemkőő neked ilyen lámpa hidd el! :D :P ;)

Dehogynem... De jövőhéten megtámadom az autósboltot és megkérdezem hogy létezik-e szinezett izzó pirosban is nem aranyáron... Ha létezik nem kellenek hozzá szerintem a Diadem izzók... :D

Ahogy nézem ez csak attól ilyen drága mert nem szinezett az üvege... Ami a hátsó lámpában teljesen tökmindegy. B)

Link to comment
Megosztás:

Most megnéztem ezen a képen hogy a 90°-os ruzblikához oda van írva hogy 90, na nekem annak a közelben sem volt még soha pénteken is az első rublikán állt (kék után)

Csaba

Ha beleokoskodhatom, én úgy tudom , hogy valami gyári gebasz volt az órákkal mármint

elvonalazták őket ha jól értesültem, nekem is az első rublikánál áll meg fentebb csak dugóban megy de akkor nagyon

Ha megnézel egy újabb órát azon már az első jel felett van a 90-es szám azt hiszem :D

Link to comment
Megosztás:

Hmm... Nekem 60as ültetésem van elöl de azzal is szenvedek. Ezért akarok sima 40/40-re cserélni.

Ezt én sem értem mert mindenkinek 60-as ültetése van és kb ott van ahol nekem a 75-ös vagy lentebb. Fogalmam sincsen, hogy miért.

A földtől nézve 10cm-re van a lökhárítóm, ami sima nem gsi-é

Link to comment
Megosztás:

Ezt én sem értem mert mindenkinek 60-as ültetése van és kb ott van ahol nekem a 75-ös vagy lentebb. Fogalmam sincsen, hogy miért.

A földtől nézve 10cm-re van a lökhárítóm, ami sima nem gsi-é

Nekem nemtudom mennyire van... Mindjá megmérem... Mostmár érdekell. :D

Szerk.: Lejt a garázsom így nem fedi a valóságot a mérés... De holnap majd beírom... Beraktam a collstokot a kocsiba, holnap megmérem egy sík terepen. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.