Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ha igaz amit írt, hogy csütörtök reggel elküldte a gátlókat, akkor az belefér egy hét alatt... :roll:

A váltórövidítőről meg nem tudok semmit merre járhat... :wink:

Szóval szerintem... :wink:

Üdv.: Atommanó

ha simán adta fel

akkor az min 10munka nap meg ide ér

GLS vagy UPS vagy DHL -el 3 nap

váltórövidítőről az is gyün valahol

Link to comment
Megosztás:

Éjszaka elmentem picit autózni és visszafelé jövet Visegrád után 1-2 faluval a főúton haladva 1ik kisutcából jött ki egy Fehér Astra GSI és majdnem nekem jött oldalról :)

Jól nézett volna ki 2 fehér GSI karambolja....EJJJJ

Szép volt a másik vas csak a bal első lámpája ki volt égve és a helyzetjelzője zöld volt :D

Majd elém jött és elviharzott.....nem volt kedvem utánna eredni a -14c fokban......picit csúszósak voltak az utak.

Nah mind 1. Ezt csak érdekesség képpen írtam.

Azthiszem alszom 1-et :lol: Jah a nagypapás autózás eredménye : 6Liter/100Km-es fogyasztás max. 80/h csúcs sebesség :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Szombat reggel még a "csipám" sem nyílt ki de még a motor sem melegedett fel már a zsernyákok levillogtak az utról.

Egyből kiszúrták 8) , hogy nincs rendszámom elől( az ablakban volt csak párásodott mögötte és bedobtam a csomagtartóba , hogy kéznél legyen ha kell 8) )

Kérdezték is , hogy hol van : :smt102 mondam most sérült elől a lökös , a rendszám leesett és még nem volt időm visszatenni (de már rakom is)

Erre a yardosok -most mond meg , hogy azért nincs elől rajta a rendszám mert igy jobban néz ki 8) 8) 8) 8)

-szerintem is jobban néz ki nem?saját készítésű LEXMAUL desing rács elől(mondam)

-erre ők, akkor csináltas matricás rendszámot.

-én csináltatnék de ez a magyar rendszer minden kis szarból ügyet csinál, hogy mégjobban lehúzza a parasztot( :) ) az utánnajárás , az idő , az engedélyeztetés , INDOKLÁS,fényképkészítés, na meg a lovéééé ezért a kis apróságért.

A végén kaptam egy 2000 HUF csekket és boldogan aláírtam a papírokat.

Ui:még jó , hogy ennyivel megúsztam mert aznap hajnal 2 -ig nyomtok a karaokét na meg az üzemanyagot.

8) :lol: :oops: :D

-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.