Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

itt a gond.... B)

miért nem vettél valami kipróbált, jó tárcsát meg valami kipróbált és bevált jó betétet?

Mint írtam föntebb, elkapkodtam, de a kékre mikor vettem, bementem a csergőbe, vettem tárcsát és betéteket akkor is az aranyközépútat választottam mint most, nem a legolcsóbb de nem is a legdrágábbat, ahogy összeraktam a kéket azon azonnal bitang volt a fék, ezen meg f@s

Link to comment
Megosztás:

Nah.. látom voltak itt történések!!

De! Még nem tudjuk, mi Csabi tunningja!

Mi volt Csabi, ami után azt mondod kell a nagy fék? Mik volt a tegnap esti történések?(Persze az érdekesebb dolgok) :D

Nagy fék: nem lenne rossz, de én pl egyenlőre nem láttam nyerget... de nincsenek is forrásaim.. és már betétem se sok.. szal valszeg megy fel a gyári fék ..

Coupe: majd valamikor el is kérném az imbuszod, ha szabad... és szééépen kérem oda adóóód? ;) B)

Pifta! Gratula a gépsashoz.. bár még nem láttam, de ha ennyire dicsérik, és nem fikuzzák, vagy sokat fizettél nekik, vagy tényleg jó a paripa B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.