Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

...Jön az email,mert persze a telefon drága hogy mennyi lenne hátsó dob nélkül....

Én egy fejegységet árultam. Megcsörren a telom, de tényleg csak egy pillanatra, vmi issmeretlen 70-es szám. Gondoltam vmelyik ismerös, hogy hivjam vissza, talán vmi fontos. Felhívom, erre beleszól, hogy olvasta a fejegység hirdetést, és hogy tudok-e adni egy e-mail címet ... B) B)

Mondom ember, ha már visszahivattad magad, minek az e-mail cím..!? De egyébként már eladtam... Azt mondja, ja, aha. És egyébként jó állapotban volt ?? :D ;)

szörnyű ..

Link to comment
Megosztás:

Reggel majdnem megzúztam az elejét a kocsinak B)

Jövök ki a lakótelepről, ott macisajt van a raktár utcára, de ha ott valaki nem a másik seggétől 2 méterre megy az elé ki szoktam fordulni mert nagyon lassan mennek. Hopp jön a tanulóvezető namondom ez elé jó lesz. Jó is lett csak nem a tanuló vitte hanem az oktató, és jött jól, nyomtam neki én is, közben piros lett a lámpa, de jobbra még volt zöld nyíl. Előttem Loganputtonyos verda, megállt, pedig ő is jobbra akart menni és ipeg csak egy ms-al előtte aludt el a zöldnyíl. Át kellett húznom a szembesávba különben telibeverem hátulról. Természetesen én voltam a hülye - de nem lett baj szerencsére B)

Link to comment
Megosztás:

Meleg a pite akkor...

Mi volt focsin tegnap?

Reggel majdnem megzúztam az elejét a kocsinak B)

Jövök ki a lakótelepről, ott macisajt van a raktár utcára, de ha ott valaki nem a másik seggétől 2 méterre megy az elé ki szoktam fordulni mert nagyon lassan mennek. Hopp jön a tanulóvezető namondom ez elé jó lesz. Jó is lett csak nem a tanuló vitte hanem az oktató, és jött jól, nyomtam neki én is, közben piros lett a lámpa, de jobbra még volt zöld nyíl. Előttem Loganputtonyos verda, megállt, pedig ő is jobbra akart menni és ipeg csak egy ms-al előtte aludt el a zöldnyíl. Át kellett húznom a szembesávba különben telibeverem hátulról. Természetesen én voltam a hülye - de nem lett baj szerencsére B)

Link to comment
Megosztás:

Mi volt focsin tegnap?

Jó volt, nyertünk, nagyon örülök B) Szerencsénk volt az ellenféllel, elég gyengék voltak. Csatárunk most az első a góllövőlistán.

http://uzletiliga.hu/eredmenyek/goals.php?eid=32

4:1-re nyertünk, az ellenfél góljánál kézzel ért bele a csatár mielőtt berúgta volna, és a bíró nem fújta le, mert nem volt szándékos. Tajtékzottam kb, mert akkor még nem lőttünk egyet sem. De aztán minden jó ha vége jó B)

Megszületett közben a tudósítás is, mondjuk összekeverték mert ők lőtték az első gólt és mi egyenlítettünk, de mind1 :D http://uzletiliga.hu/eredmenyek/match_deta...32&mid=1310

Link to comment
Megosztás:

nagyot nőttél a szememben ;)

Robi Carlos poszton vagy és a Kincs ami nincs a favorit ^^

Csak a góllövő listán nem látom a neved ;)

Jó volt, nyertünk, nagyon örülök B) Szerencsénk volt az ellenféllel, elég gyengék voltak. Csatárunk most az első a góllövőlistán.

http://uzletiliga.hu/eredmenyek/goals.php?eid=32

4:1-re nyertünk, az ellenfél góljánál kézzel ért bele a csatár mielőtt berúgta volna, és a bíró nem fújta le, mert nem volt szándékos. Tajtékzottam kb, mert akkor még nem lőttünk egyet sem. De aztán minden jó ha vége jó B)

Megszületett közben a tudósítás is, mondjuk összekeverték mert ők lőtték az első gólt és mi egyenlítettünk, de mind1 :D http://uzletiliga.hu/eredmenyek/match_deta...32&mid=1310

Link to comment
Megosztás:

nagyot nőttél a szememben B)

Robi Carlos poszton vagy és a Kincs ami nincs a favorit ^^

Csak a góllövő listán nem látom a neved B)

Ne nyalj nem mész vele semmire :D Van relative yo (inkább úgy mondom hogy nem rossz) hírem ha leszel Lurdynál holnap megsúgom.

Link to comment
Megosztás:

Öööö elvileg nem tudok sajna ki menni de ha megsúgod most hogy mégis milyen témában van híred akkor megprószálok kimászni.

B)

illetve csak későn érnék ki...11 fele talán...addigra meg kitudja hogy lesztek e kinn...

Ne nyalj nem mész vele semmire B) Van relative yo (inkább úgy mondom hogy nem rossz) hírem ha leszel Lurdynál holnap megsúgom.
Link to comment
Megosztás:

Holnap viszem műanyagoshoz a lököst, beöntik fullra, észre sem lehet majd venni hogy valaha volt vonószemtakaró. remélem a rohadékok nem próbálkoznak többet, max lökössel együtt.. B)

Remlem az a 20 000FT-ja lesz mig él max amit kihzott a szebemből B)

Link to comment
Megosztás:

ha rosszat kívánsz neki te sem leszel különb mint ő :D

De én nem lopom le más vonószemtakaróját... elmegyek és megveszem inkább... máris külömb vagyok! ;) ;)

De ha az enyém vitték volna most mondjam azt hogy használja egészséggel?? B) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.