Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Lenne egy szakmai kérdésem... B)

GSI hátsó ajtóm van és 4 db furat a szélén a belsőkbe megy valami műanyag cucc amiben menet van, gondolom arra megy rá a szárny alsó része. Érdekelne hogyan lehet jól összerakni?

Link to comment
Megosztás:

Ma éjjel ellopták a vonószemtakaróm, amit 2-3 hete vettem talán, egyszerűen nem találok szavakat. B) B) :D HOgy miért nem rohad le a keze, az ilyen embernek ;)

nekem az antennámat vitték el 1-2 napja... most mi legyenv egyem le a vonoszemtakarot is....... már igyis kiveszek belöle 1-2 dolgot h ne lehessen elinditani...

Link to comment
Megosztás:

nekem az antennámat vitték el 1-2 napja... most mi legyenv egyem le a vonoszemtakarot is....... már igyis kiveszek belöle 1-2 dolgot h ne lehessen elinditani...

Olyan ideges vagyok hogy szétrobanok, nem hiszem el hogy ennyire szaralakok a gsi-sek persze tisztelet a kivételnek, mert ugye azok lopják el nem más! Most vegyek még egyet? Most pont örültem mert ráadásulpiros volt amit tudtam venni. B)

Link to comment
Megosztás:

Olyan ideges vagyok hogy szétrobanok, nem hiszem el hogy ennyire szaralakok a gsi-sek persze tisztelet a kivételnek, mert ugye azok lopják el nem más! Most vegyek még egyet? Most pont örültem mert ráadásulpiros volt amit tudtam venni. B)

pont ezt beszéltünk, anno az antenna miatt, most ha lelopom egy másik autorol, akkor egyrészt ugyan olyan leszek mint aki levette és azzal h én is leveszem egy el növelem azok táborát akik az enyémről vették le... sött akiéröl levettem az is ebbe a táborba fog tartozni utánna..... nemjó... deugye nem 1-2 forint egy olyan.... B)

Link to comment
Megosztás:

Felraktam hirdetni a kipufogómat...Jön az email,mert persze a telefon drága hogy mennyi lenne hátsó dob nélkül....Írtam neki hogy nem akarom külön eladni,de kiváncsiságból mennyit érne meg neki úgy.......Közli hogy 20e......Meg vannak hülyülve az emberek.20e ért egy középdobot se adnak........

Link to comment
Megosztás:

Felraktam hirdetni a kipufogómat...Jön az email,mert persze a telefon drága hogy mennyi lenne hátsó dob nélkül....Írtam neki hogy nem akarom külön eladni,de kiváncsiságból mennyit érne meg neki úgy.......Közli hogy 20e......Meg vannak hülyülve az emberek.20e ért egy középdobot se adnak........

Használtan meg te sem fox sokat kapni az újonnan 60-80 ezres rendeszerért leömlő nélkül... B)

Link to comment
Megosztás:

Használtan meg te sem fox sokat kapni az újonnan 60-80 ezres rendeszerért leömlő nélkül... B)

Úgy gondolom hogy 30 baráti,és emlékez vissza Tom mennyiért vette meg töled a duplát.......60ért Te is tudod hogy nem kapsz 60as rendszert,max 1 dobbal......De mindegy megmarad B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.