Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Állitólag van olyan, hogy vti motoros crx, és állitólag ritka is....

Valamikor pár hete, volt kint a szigeten egy, mindenki mondta h jól nézd meg, mert ritkán látni ilyet, meg stb ..

tegnap volt nálunk meloban egy uj srác......mondta van egy másik autója, kérdem mi az ...

mondta egy vti motoros crx .. B)

nem rég vette ...

Volt igen VTI mocis is bár ezekbe nemtom mennyire sűrün, nekem egy D16Z5 ös Mocim volt egy sima kicsi szivó szarráhúzva ezért is ment tönkre a lelkem de tény hogy csak 940 kg!!!! és ebbe bele egy brutál mocit és megy!! De most a GSI elvarázsolt :D Szal csak is hobbyra vennék ! B)

Link to comment
Megosztás:

Na akkor röviden...

Kettőt sikerült mennünk...1-re nagyon elmentem...Csabi nem jól rajtolt...aztán másodikra éppen, hogy el tudtam menni...végig ott volt mellettem...az a baj, hogy nem mentem még GSI ellen, így nem tok mihez viszonyítani, de az biztos, hogy a váltót nem kíméli...és csak picivel kapott ki...

szal jöhet az infó csávókám... :D :lol:

Nálam meg kiderült, hogy qrva hamar elmelegszik a kicsi cooler...még ha kettő is van belőle...elég férfinemiszerv megoldás...ezt valszeg ki fogom cserélni 1 nagyra...mert kb 1 gyorsulás és a második már nem az igazi...(lehet Csabi is ezért bírta az iramot... B) B) )

Tegnap jártam a Sziget fele is...láttam a GSI-ket kint...be nem akartam menni, kint meg nem volt több hely...meg közben pont hívott Sonique, hogy megvan a megoldás a magnóra...aztán elindultam felé, de közben metting lett a Cuprás brigáddal...hát van egy két veszett dízel... ;) ;) S mentem a másik sárga ellen, de nem volt komoly a dolog...érezhető a különbség a két autó között...aztán kimentem az ivecohoz, és ott taliztam még Csabiékkal, aztán eldumáltuk az időt...aztán hívott Sonique, hogy 1-kor végez...vissza hozzá, aztán jött egy teló, hogy valami nem okés Voszi autójával...de oda már nem mentem ki, mert reggel korán mentünk Ákosékkal Bécsbe...most értem haza...

Link to comment
Megosztás:

Most akkor milyen projekt jön? Ebből is lesz leolvadósdugós feelingverda, vagy ezentúl

félve állsz majd ki a GSi-k ellen? B) B)

dehogy nyúlok hozzá...semmi olyanhoz ami bibit okozhat...értem itt a turbónyomást és társait...Az átcoolerezés viszont ésszerű lenne szerintem...

Link to comment
Megosztás:

Hát igen... lakkozva volt, az is elég vastagon és a kocsi színe volt egy kicsit belekeverve a lakkba... 800as papírral csiszoltam, de elég kemény volt. B)

Sejted miért ugye ?

Ezek a sufni tuningok.

Hopp, a jobb oldali jobban világít, na még egy réteg rá.

Bázeeee, most a bal világít jobban, na még egy réteg rá B) :D

Kár, hogy nem Ketted van, adnék ajándékba gyári lámpát ;)

Link to comment
Megosztás:

dehogy nyúlok hozzá...semmi olyanhoz ami bibit okozhat...értem itt a turbónyomást és társait...Az átcoolerezés viszont ésszerű lenne szerintem...

Anti, ha egyszer megbontod a coolert utána ugysem állod meg a töbitsem!! Most aztmondod nem aztán dehogyisnem! B) B) :D

Na lassan irány meló várnak a hangoskodó ciripelős cuccok! Remélem ma nem hagyom el a tököm , és csak hawai lessz ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Na akkor röviden...

Kettőt sikerült mennünk...1-re nagyon elmentem...Csabi nem jól rajtolt...aztán másodikra éppen, hogy el tudtam menni...végig ott volt mellettem...az a baj, hogy nem mentem még GSI ellen, így nem tok mihez viszonyítani, de az biztos, hogy a váltót nem kíméli...és csak picivel kapott ki...

szal jöhet az infó csávókám... B) B)

Szerinted hány lovas lehet így ebben a formában a vasam? Tudom nehéz találgatásokba belemenni, de még is csak érdekelne mit mondasz, ha a tiéd közel 250Le,és ehhez társul X Kg?!

Link to comment
Megosztás:

;) ;) :lol:

Az András aki csinálja nekünk beszerzési áron,totálkárosra tört a coupeja,ráadásul az ember nem ismeri el hogy ő volt a hibás szóval nem hiszem hogy szolidalitana veled....... B) B) :D

lurdynál mondta hogy 0%ban ő a hibás és a csávó aki belement 5 év jogsi minusszal indul plussz a károk , mert nem ez volt már az első esete, egyszer már részegen is csinált ilyet meg mittudomén milyen balhéi voltak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.