Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Metrós kamera bizonyította, hogy nem András a hibás.

Asszem ezt mondta.

Én ott voltam lemaradva hogy pont akkor nem arra nézet a kamera,és nem látszott semmi,tanúskodni meg persze nem maradt ott senki....de akkor szerencséje van.......... B) B)

Link to comment
Megosztás:

Annyit tudok segíteni hogy megbeszélem vele,kihozza lurdyhoz.....és ha pénteken össze futunk akkor oda adom neked......Ez így jó?Gondolom az ára a régi...... B)

Nem jössz a lurdyhoz csütörtökön? Bár jobb ha pénteken összefutunk valahol, mert szedán csütörtökön nappalos vagyok és estére nem hiszem hogy megyek a lurdyhoz, mennyi is az ára?

Link to comment
Megosztás:

Nem jössz a lurdyhoz csütörtökön? Bár jobb ha pénteken összefutunk valahol, mert szedán csütörtökön nappalos vagyok és estére nem hiszem hogy megyek a lurdyhoz, mennyi is az ára?

Azt nem tudom megigérni hogy kész lesz csütörtökre,de igérem holnap beszélek vele...amúgy megyek csütörtökön....... B)

2000ft-ra emlékszem B)

Link to comment
Megosztás:

Mi történt amúgy B)

Úgyszintén a taxis átment a piroson,még kötelezője se volt...aztán hirtelen ott lett a fönöke,és meg akartak egyezzni(utolag lehet azt kellett volna választani)....Majd hirtelen lett kötelezője,meg 2 tanúja :D ;) B) hogy zöld volt

Link to comment
Megosztás:

Mintha lett volna olyan hogy nem....Amúgy meg azt se mondta senki hogy minden csütörtökön van lurdy :P B) :D ;)

Már csak 2 hét Németországig B)

Igen,igen már csomagolok.

Bár halkan megjegyzem ha Redinek nem momdom hogy nem jövőhéten megyünk hanem utánna, ő már most csütörtökön ment volna. :lol: ;)

Písta ez még a dobozos ügy volt.1éve történt.

Link to comment
Megosztás:

Úgyszintén a taxis átment a piroson,még kötelezője se volt...aztán hirtelen ott lett a fönöke,és meg akartak egyezzni(utolag lehet azt kellett volna választani)....Majd hirtelen lett kötelezője,meg 2 tanúja ;) ;) :D hogy zöld volt

Akkor én még jól jártam, egyből elismerte, csak nem voltak nála pappirok. De miután felvilágosítottak, hogy egy ismert TV-s személyiség elengedtem, és másnap reggel már 10 -re jött, és írtuk a betétlapot.

Engem a bank szopat, ahol a hitel van. Nem engedi, hogy KP-ra fizessenek, scak számlára .... :lol: B) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.