Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem is ez a gondom, sőt mostmár bejött a fék is, megetettem az elején a betéteket :D és a bibi az hogy a tárcsa is cserére szorul, és fogalmam sincs mit vegyek alá B)

Gyorsuljatok csak hajrá vegyettek sok sok alkatrészt kuplungot meg mindenfélét!! ;) ;) :lol: Enyém még mindíg olyan mint a vaj!!! B) :P

Link to comment
Megosztás:

Gyorsuljatok csak hajrá vegyettek sok sok alkatrészt kuplungot meg mindenfélét!! B) :D ;) Enyém még mindíg olyan mint a vaj!!! B) :lol:

Nem kell irigykedni more :P eljöhetnél egyik péntek este, olyan jót dumáltunk Antival az ivecónál, én speciel a hasam fájlaltam a sok nevetéstől ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell irigykedni more :lol: eljöhetnél egyik péntek este, olyan jót dumáltunk Antival az ivecónál, én speciel a hasam fájlaltam a sok nevetéstől :D

A dumázásban benne vagyok tesvírem!! B) B) Amúgy a Hondám én nagyon széthajtottam és eztmár nemnagyon szeretném, no ezért nem gyorsulgatok vele , nomeg nincs kedvem meg pénzemse a hülyeségemre , így kímélő üzemmódban hajtom! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Annyi :D tegnap érdekességképpen a rendörök civilben voltak,és mobil telefonnal kameráztak..zsinte az összes remdszámot,nagyobb társaságot B) B) Mondjuk nem értem mit kezdenek vele.....

Egyébként tök jó, hogy ilyenre ráérnek, de itt a rendőrkapitányság elől autókat lopnak, törnek fel, nem rég egy octáviáról leszedték a hengerfejet éjjel.....;)

Smártos kollegámnak, szintén itt a rendörségnél kezdték el leszedni fényes nappal a felnijeit, amig felugrott 5 percre.

;)

Link to comment
Megosztás:

A dumázásban benne vagyok tesvírem!! B) B) Amúgy a Hondám én nagyon széthajtottam és eztmár nemnagyon szeretném, no ezért nem gyorsulgatok vele , nomeg nincs kedvem meg pénzemse a hülyeségemre , így kímélő üzemmódban hajtom! ;) ;)

Duma a lényeg, én sem megyek sokat egy ilyen este, mondjuk 2x, de abból 1x Antival 200-al a vácin :D

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, mivel öreg opelklubbos vagyok, és ezen a kocsimon nincs matrica,(másikra vettem, de összetört)nekem méltányossági okoból kifolylag nem járna full ingyen 2 matrica felrakással együtt?? B)

Mármint a Break Champion címért???? :lol: B) :D Nekem van tarcsi GSI hungaris bibi ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Én nem sajnálom rá, nem mondom hogy van rá, de megoldom B) szóval az a gond hogy én ne teszek alá 15colostól nagyobbat így a nagyfék kilőve..

A vectra 2.5 V6osnak 284es a fék átmérője...arra még felmegy a 15" felni :lol:

Jut eszembe, mivel öreg opelklubbos vagyok, és ezen a kocsimon nincs matrica,(másikra vettem, de összetört)nekem méltányossági okoból kifolylag nem járna full ingyen 2 matrica felrakással együtt?? :D

Nem ;) ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez a gondom, sőt mostmár bejött a fék is, megetettem az elején a betéteket B) és a bibi az hogy a tárcsa is cserére szorul, és fogalmam sincs mit vegyek alá B)

Nekem a TRW tárcsa+Textar betét bejött.Annyi, hogy olykor nyüszög.De cserébe viszont fog.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként tök jó, hogy ilyenre ráérnek, de itt a rendőrkapitányság elől autókat lopnak, törnek fel, nem rég egy octáviáról leszedték a hengerfejet éjjel.....:D

Smártos kollegámnak, szintén itt a rendörségnél kezdték el leszedni fényes nappal a felnijeit, amig felugrott 5 percre.

B)

Valamelyik ezzel foglakozó fórumon írta egy rendör hogy 4 vannak egy szolgálatban este,mert annyira kevesen vannak....csak akkor azt nem értem hogy tudnak 7 autóval kijönni a szigetre B) De azt se értem mit kezdenek a telefonnal felvett videoval....pláne hogy sötét volt.....

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, mivel öreg opelklubbos vagyok, és ezen a kocsimon nincs matrica,(másikra vettem, de összetört)nekem méltányossági okoból kifolylag nem járna full ingyen 2 matrica felrakással együtt?? B)

Gyere ki a Lurdyhoz, hozok én neked matricát, fel is rakjuk, de mi döntjük el hova B) :D

Link to comment
Megosztás:

AMit vártam, azt kaptam, szóval köccccc B) B)

:lol: :P :P

Az András aki csinálja nekünk beszerzési áron,totálkárosra tört a coupeja,ráadásul az ember nem ismeri el hogy ő volt a hibás szóval nem hiszem hogy szolidalitana veled....... :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.