Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én szerintem most pénteken nem is kívánkozok ki a szigetre...inkább ótókázni fogok... :D Akkor már inkább azért büntessenek meg, ne azért hogy parkolok a szigeten... B)

Hát.........nem tudom melyik a jobb....Pénteken a 6 rendör autóból 2 volt traffi...... B) Egyre szemetebb helyekre állnak be,napközben is észnél kell lenni.....

Link to comment
Megosztás:

ennek eldurrant az övfeszítője? B)

jah, hiányzik a hátsó vonószemtakaró.....asszem 12 v. 14e (+ fény?)

és hová tűnt a csomagtartórol az a műanyag izé amire a rendszámtáblát teszed meg takarja a zárat? puffos volt vagy tuning?

Ez sztem is puffos volt elöl/hátul....... B)

Link to comment
Megosztás:

azt ugye tudod hogy nincs siemens xenon??? az csak olyasmi mint Laci photoshopja B) csak felhasználták egy nagyobb el. cég nevét. csak azt nem tudom hogy tudnak visszaélni a névvel!

Jaja...licence...pár froncsiba került a név bizti... B)

amúgy meg tök 8, mert ilyen volt a GSI-ben is meg az audiban is...és 3 év gari van a trafókra, 1 az izzókra...szal hibátlan... :D

Link to comment
Megosztás:

ez a fajta már nem teccik nekem. bocs B)

most erre a fehérre álltam rá, ami 590be vagy mennyibe van, és semmi sem mutatja hogy gsi. lehet van rajta hátul vmi jelzés, de az könnyen lepattan. így lehet, hogy megint egy kinézetre sima, de büntető gép lesz a seggem alatt. ez a legjobb, mikor lenézi, aztán meg pislog mert nem tudja mi###### van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.