Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hazafelé lenéztem a tesómék műhelyébe, és megnéztem a Nissant, meg egy Corsat, és egy 124 Mercit, és valóban csal mindegyik legalább 10-et, igazad volt Gabi B) Ha esetleg valakinek nincs GPS-e és szeretné hogy full pontos legyen az órája szóljon és beállítjuk… :D

igazán beírhatnád h melyik műhely az amit kerülni kell mert oda adják másoknak tesztelgetésre a kocsikat B) ;)

ez olyan mikor villamosságisnál volt a kabrio és rosszul csukták vissza a tetőt ........

Link to comment
Megosztás:

igazán beírhatnád h melyik műhely az amit kerülni kell mert oda adják másoknak tesztelgetésre a kocsikat B) ;)

A Nissan a Bátyámé, a Corsa a szerelő haveré, a Merci meg az én kollegámé! B) És mindegyiknek ott volt a gazdája.

De igazad van sok helyen ez megy :D

Link to comment
Megosztás:

A Nissan a Bátyámé, a Corsa a szerelő haveré, a Merci meg az én kollegámé! B) És mindegyiknek ott volt a gazdája.

De igazad van sok helyen ez megy :D

Na ezért lessz az hogy pl mikor fényezik fullra akkor lessz kiszedve a moci is nehogy véletlen,,,, ilyen hibába essenek! ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Ahogy mondod, ami ennél jobban megy az vagy turbós és leeszi a fejed vagy marad a szívó, de kivan könnyítve mint állat, vagy 4 millával többe kerül :D

Az 1.6-os szívós gépsasom is lesz még GSi verő... ;) B)

16 alatti időt ment már nem túl fényes állapotában annó B)

Link to comment
Megosztás:

Az 1.6-os szívós gépsasom is lesz még GSi verő... ;) B)

16 alatti időt ment már nem túl fényes állapotában annó ;)

Enyémet ugysem vered meg vele :lol: De nem azért mert enyém jobb csakmert nem lessz alkalom mellém álni!! B) :D

Link to comment
Megosztás:

Mér még nemaz? ;)

Egyébként jól sejtem, hogy a felsorolásból csak a turbós nem igaz rá? B)

Azéé talán nem került még annyiba, mint Anti túrósverdája. ;) No meg aztán a költégek egy nagy

része a használatból eredő károk miatt volt :D

Most hogy még hiányzik a fél eleje, lehet hogy alulról verné a 15.5-öt B)

És még Lali hozzá se nyúlt a chiphez :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, de kár hogy nem láttam még azt a cééép vasad élőben B)

De jó éjszaka dolgozni, még a neten is unalom van ;)

Nekem volt szerencsém MOR16V autóját megcsodálni ,,, sőőőt vitt is vele huhuhu apám tiszta izom az a GSI!!!! B) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Küdddtem meghívót.

Ezért kerestél ? B)

Húúú köszi ,,, B) már Mr mantától is kaptam 1 egy! nagyon rendes a társaság!! ,,,,,de nem nemezért kerestelek hanem azért hogy nemtudsz e valakit , akinek van bescennelt F Astra GSI számlapkészlete... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.