Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én egy kicsit szüneteltetném a video szekciódat.. amig nem találjuk ki, hogy mi legyen B)

Ez már este megtörtént :D

Milyen akksi az az egyéves? Ugye nem perion vagy valami hasonló hulladék? Esetleg nem tudom jó megoldás-e, de ha az van amit Gabi mondott, és riacs/immo/valami lámpa szívja a cuccot azt ki kell tudni mérni elvileg szerintem, annyi hogy a sárgatekerőst ráakasztod az akksi két pólusára és ha átfigyel rajta az amper akkor geb@sz van de javítsatok ki ha tévedek

Háát ez nagyon nagy!! B)

Link to comment
Megosztás:

Hello Srácok!

Egy kis technikai segítséget szeretnék kérni.

Az uccsó Kadett GSi-ben alkalmazott olajhűtőnél, magában a hűtő testben, van hőszabályzó szelep? Ha van az hány foknál vált át az elkerülőágról a léghűtés használatra.

Egy OFF autó átépítése miatt lenne nagyon fontos a dolog.

Előre is köszi!

Driftótóba szeretnéd te is berakni ? B)

Link to comment
Megosztás:

Hát az én véleményem:

1. már többször volt hirdetve, elég gányán néz ki, sztem felejtős

2. nagyon felejtős

3. ez néz ki a legjobban, de ami szemet szúr az az antenna hogy került oda???(gsi-n nincs oldalt antenna!!!)

4. ennyit nem ér, ha megnézed eláll a spoiler , kicsit hiányos is, géptető és maszk eláll, lámpa sincs igazán a helyén.

Sajnos nehéz jó állapotút találni, nagyon át kell nézni őket, nem árt ha valaki hozzáértő segít neked. Ezek közül én csak a 3-at nézném meg, de első kérdés az antenna legyen B)

köszi a válaszokat.

hmm kicsit vagyok keseredve, mert azt hittem pikk-pakk lehet találni gsi-t, korának megfelelő nomális állapotban.. de látom nehéz ez is.

azért a debrcenit biztos megnézem hétvégén, mert otthon leszek hétvégén (legalább megnézem milyen egy gsi..nem ültem még sose gsi-ben B)), a 3as versenyzőt, pedig majd köv héten, asszem ez van szentendrén, meg van mégegy is. majd hátha eljutok, és megnézem 1xre mind2-őt.

ha vki el akarja adni, és nem egy szart akar rámsózni jelezze bátran.

Link to comment
Megosztás:

eladót találsz itt bőven, még tűrhető állapotút is...csak győzzed megfizetni B)

Köszi Pista az infót,

Este hajógyári? oda kéne a pro?

nem ígérek semmit de ha megtalálom kiviszem...ha köll

köszi a válaszokat.

hmm kicsit vagyok keseredve, mert azt hittem pikk-pakk lehet találni gsi-t, korának megfelelő nomális állapotban.. de látom nehéz ez is.

azért a debrcenit biztos megnézem hétvégén, mert otthon leszek hétvégén (legalább megnézem milyen egy gsi..nem ültem még sose gsi-ben B)), a 3as versenyzőt, pedig majd köv héten, asszem ez van szentendrén, meg van mégegy is. majd hátha eljutok, és megnézem 1xre mind2-őt.

ha vki el akarja adni, és nem egy szart akar rámsózni jelezze bátran.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.