Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Naaaaaaaaaaaaa szép az a seat,de a közelében sincs az enyémnek ;) B) :D A színe biztos nem.....

Amúgy ha lehet és hosszú távra tervezel én biztos hogy megérdeklödnék egy utólagos lakkozást ;) B)

Nem gondolkozok semmi ilyesmin...szétszendi meg minden...inkább legyen matt...szarom le, de ne zörögjön...

Link to comment
Megosztás:

Még csak 1 napos sincs az autó ;) :P B) B) :D

Ez igaz ;) Na most jön az óttás Antinak: Coupé nemtom hogy vagy vele, de te jól éreznéd egy olyan verdába ami tök gyári és semmi saját kézmunka nincs benne??? ;) 'Csak 10 es kulcsot ne adjatok Anti kezébe' jeligére!!! :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz B) Na most jön az óttás Antinak: Coupé nemtom hogy vagy vele, de te jól éreznéd egy olyan verdába ami tök gyári és semmi saját kézmunka nincs benne??? B) 'Csak 10 es kulcsot ne adjatok Anti kezébe' jeligére!!! :D ;)

Honnan tod, hogy nincs benne kézimunka...tegnap egész este benne élvezkedtem... ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kettő együtt nem megy miiii??? :P :P

B) B) :D Dehogyisnemmegy! ;) De ha egy ekkora váltás nem okozott problémát hogy márkaváltás .... Akkor a másik már csak apróság ;) :P ;)

Remélem kielégítően udvariasanőszinte voltam! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sonique vóóót...mondtam, hogy várjuk meg a papírjait legalább...de mire odanéztem, már géptető felnyitva, mociburkolat szakszerűen eltávolítva... ;)

naaaaaaa B)

te ugyis jobban szét fogod szedni B)

no itt egy kellemes darab .. 400Ps

jol al neki az ültetés és a kormányod nem eredeti :D

89a3_27.JPG

8f58_27.JPG

8a16_27.JPG

8e22_27.JPG

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.