Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hivatalosan nem lehet a kötelező biztosítás befizetése nélkül kiadniuk a forgalmit...a biztosítást meg nem lehet megkötni a forgalmi meglét nélkül....hát ezen olyat röhögtem...szal aki új autót forgalombahelyez, vagy kintről hozza be, az mind csaló... :lol: :lol: :P

Ugyanez megvan a versenyautóknál is :sowwy:

Műszakihoz kéne a gépkönyv, gépkönyvhöz a műszaki :lol:

Ez egyikén sem tudok nevetni most már. Annyira gyakran szánalmasan idióták az állami szektorban dolgozók, és annyira megnehezítik az emberek életét amelett hogy mi tartjuk el őket hogy az cseppet sem vicces. Első helyen az APEH áll persze, de az önkormányzatok meg más ilyen fizessnekünkadót soxor semmiért szervezetek is "működhetnének jobban".

Elnézést kérek a fentiekért, ez nem tartozik ebbe a topikba de ki kellett jöjjön. Inkább gondolok a hétvégi versenyre jobb kedvem lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem kell mondani... építkezés... engedélyek, illetékek több százezer ft. áfa több millió ft.

Arról nem is beszélve, hogy soha senkit nem lehet elérni, soha semmit nem csinálnak meg emberi

időben. Nem könnyítik meg az ember dolgát... Lehúzás, fejetlenség, és érdektelenség.

Néha elgondolkozom, miért is ebben az országban szeretném ezt a házat felépíteni...

Link to comment
Megosztás:

Inkább te össze a két kezed, hogy nem kerültél a világ lakossásának abba az 1/6-ába amelyik folyamatosan éhezik.

Jaja el is mondok egy imát, viszont vannak nálunk is olyanok akik éheznek de azt maguknak köszönhetik!

Szal Nézőpont kérdése! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Lobo!!!!!!!

Megvan hol megy el a gáz a klímából :lol: ...Az egyik cső tetején lévő szelep ereszt...Remélem hogy ki lehet cserélni csak a szelepet..... :sowwy:

Csináltam róla képet is......

Kp018.jpg

Kp019-1.jpg

Megkérdeznéd apukádat hogy lehet vagy sem cserélni a szelepet és hogy mennyibe kerülne ez nekem.......Biztos a szelep ereszt,mert levettem a kupakot és ott is sárga minden + áll benne az olaj.Nem mondom hogy nagyon boldog vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

csakmerthogy nem lehet hogy amikor belenyomták a szinezőt akkor olyan lett? mert akkor minden olyan volt. :sowwy:

Erre én is gondoltam,azért is mondtam hogy Lobo kérdezze meg mi lehet.....Azt mondjuk nem értem hogy eddig hogy nem vettem észre.....lehet holnap letörlöm és ha megint olyan lesz akkor biztos a szelep rossz.....

Link to comment
Megosztás:

QP ha jól értem akkor nem is biztos hogy a szelep ereszt, sőt az sem hogy egyáltalán valami, sőt az sem hogy fogy a gáz a cuccból? Vagy mi?

Anti biztos épp csavarja fel a turbónyomást és ijesztgeti a szuzukisokat a dugóban :P

:sowwy: :lol: Vagy épp az oszloppal bíbelődik! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

QP ha jól értem akkor nem is biztos hogy a szelep ereszt, sőt az sem hogy egyáltalán valami, sőt az sem hogy fogy a gáz a cuccból? Vagy mi?

Anti biztos épp csavarja fel a turbónyomást és ijesztgeti a szuzukisokat a dugóban :sowwy:

Szerintem 90% hogy rossz a szelep...mert olajos is,nem csak sárga.......de majd holnap letörlöm és kiderül......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.