Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Arra a D-re azt mondani hogy csak egy Kadett milyen má. Van is mit szánnibánni.

Nem tudtam hogy megint kint volt Lurdyban :lol:

Anti, nekem mindegy az időpont, msn-en meg itt is leszek megtalálsz ha van időpont és kellek. De nem bánom ha nem kell délután átbumlizni a városon, szal ha van nálam lelkesebb jelentkező (pl. SXP) akkor válaszd őt.

Automata traffipaxokat szereltek...

Ctrl+C Ctrl+V jobban megy igy legalább nem rakod tele helyesirási hibákkal, max hülyeséget irsz :sowwy: :lol:

Zima meg a másik agyhugyköves hogy kiteszi wiw üzifalra.

http://www.urbanlegends.hu/2005/10/14/traffipax-kormail/

Amúgy nálam van a pulcsid, Lurdyban megkapod, de nyolcig focizom csak utána megyek ki.

Link to comment
Megosztás:

Ma már meló van... dolgozom.... :lol: jobb lenne csak hétvégés dolgokat csinálni pl tali ,, talin buli,,,, aztán kéthetente utalnák a havi fizut! :lol:

Ez olyan utópisztikus. :lol:

én pl. az elmúlt 2 napban amolyan mély torkosat kaptam a melóban. Egyik nap rekordot döntöttünk, aztán most éjjel meg átmérették, mert a kiszállításkor újramérik, és nincs akkora mérlegük amivel lemérjék. Csak tudnám akkor minek írjuk alá a címkéket a tömegekkel.

Na mindegy, belőttük nekik méréshatárra. Szakadjanak bele a mérlegükbe... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Ez olyan utópisztikus. :lol:

én pl. az elmúlt 2 napban amolyan mély torkosat kaptam a melóban. Egyik nap rekordot döntöttünk, aztán most éjjel meg átmérették, mert a kiszállításkor újramérik, és nincs akkora mérlegük amivel lemérjék. Csak tudnám akkor minek írjuk alá a címkéket a tömegekkel.

Na mindegy, belőttük nekik méréshatárra. Szakadjanak bele a mérlegükbe... :sowwy:

Az a mélytorkos ismerős..... nekem is lessz olyan megint áll egy blokk karbantartáson! Szal lessz mit a tejbe aprítani! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy ?

Pótkeréknek ? :lol: :lol:

Hát akkor biztos szimulált defekt lenne csak valamellik oldalon folyton!!! Márcsak hogy azt az egyett is feltehessem!!!! :sowwy: :lol: :lol: Szépek tényleg de most perpill nincs erre 200 am inkább eliszom blitzen a felni árát! :lol: :P :lol: Nemtommég milyen felni kellene bár hazudok mert tudom: SZÉP KELL! :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

szerintem ennek már tök mind1

Azéééé ne máááá :sowwy:

Biztikötés 11-kor, aztán hívlak...

Amúgy ez úgynagyon ki van találva...

Hivatalosan nem lehet a kötelező biztosítás befizetése nélkül kiadniuk a forgalmit...a biztosítást meg nem lehet megkötni a forgalmi meglét nélkül....hát ezen olyat röhögtem...szal aki új autót forgalombahelyez, vagy kintről hozza be, az mind csaló... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ugyanez megvan a versenyautóknál is :lol:

Műszakihoz kéne a gépkönyv, gépkönyvhöz a műszaki :lol:

Ráadásul a gépkönyv (és vele együtt a műszaki is) dec 31-én lejár, és a legelső gépkönyvezés március elején szokott lenni :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.