Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Srácok... ez vátkájndof motor? :sowwy:

38676_1209070404.jpg

Én 1.6 16Vnek nézem... de nem vagyok benne biztos...

cs-n van egy hirdetés hogy Opel aszfaltszaggató, meg próbáld ki ha mered meg ilyesmi, de nemtom mér lehet ez olyan komoly...

Egyébként több kép a verdáról hátha valaki ismeri

38676_1209070390.jpg

38676_1209070356.jpg

A hirdetés meg ehun van E. :lol:

Szerk.: Sőt a fszt... ebben csak egy vezérműtengely van... akkor ez csak 8V. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerk.: Sőt a fszt... ebben csak egy vezérműtengely van... akkor ez csak 8V. :sowwy:

Hát nemtom opel csinált e SOHC ban 16V-t De Pl hondában Nem csak a DOHC 16 szelepes ,,,, :lol: De ez egy C20NE lessz szerintem első ránéztiből!

Link to comment
Megosztás:

Azért hidd el, ez az 1 vez.tengelyes gép, azokkal a Webberekkel, normálisan belőve elég durvát tud lépni...... :lol:

Én úgyhalottam itt egy kollégától hogy egy C20NE ből turbóval akár 250 LE-t is kilehet hozni szal ígyvan nem kell lebecsülni a 8V-t :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Én úgyhalottam itt egy kollégától hogy egy C20NE ből turbóval akár 250 LE-t is kilehet hozni szal ígyvan nem kell lebecsülni a 8V-t :sowwy:

hát maradjunk a 200nál 210-nél...ha dugókat cserélsz akkor lehet durvábbat is kihozni...de bármit csinálsz igazából ha ugyanazt csinálod az xe-vel mindig előbb leszel... :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát maradjunk a 200nál 210-nél...ha dugókat cserélsz akkor lehet durvábbat is kihozni...de bármit csinálsz igazából ha ugyanazt csinálod az xe-vel mindig előbb leszel... :lol:

Már ez is szép teljesítmény a 210 LE ha az én XE-m 210 lenne bóódog lennék! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

ez egy NE moci...és 1.3miskáért árulják a verdát...nemrég még Lifi ismerőséé volt, ők építették és ők árulták...benne volt a T&S ban is... :lol:

1.3 milla ide vagy oda akkor is csak egy kadett nekem enyit nemérne mondjuk ez a tipus meg kimondottan nemtetszik! :sowwy:

Akkor inkább egy Soros 6 os Senator mint pl Pistáé hamár a régi formavilágból lehet választani! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Multkor vitt a Matyi vele megint mert mostanában lettek beállítva a Weber-ek. Hát szóval elég jól viszi azt a kasztnit ami gyárilag is 870kg és ez pedig szinte ki van belezve. A hang ami a karbikból jön mikor nyit a torok az pedig egyenesen brutál. Persze ez nem széles magnó hangos felni mert itt van azért erő is. Szóval az az 1.3 a belefektetett időt, energiát, ést pénzt nézve nem is lenne sok bár nekem ha lenne pénzem valahogy alkudoznék, hogy 1 alá menjen valahogy. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.