Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szerintem pedig jó ez a calibra lifis is...

amugy nekem eddig a lufimentes calibra kormány volt benn és az vastagabb volt és kisebb mint a gyáriak... de ez is kénylemes és jól lehet rajta aludni :sowwy: mármint úgy felfektetni a kezet rá...

sport kormáynból nekem a Futó Gabi momoja tetszik talán F1 vagy mi...

de valahogy picit értékjavító is ha lufis az autó... mondjuk ez csak engem nyugtatgat :lol:

Link to comment
Megosztás:

sport kormáynból nekem a Futó Gabi momoja tetszik talán F1 vagy mi...

de valahogy picit értékjavító is ha lufis az autó... mondjuk ez csak engem nyugtatgat :sowwy:

Teljesen igazad van értket is növel és biztonság érzetet is ad! :lol:

Link to comment
Megosztás:

az a piros szárny elég necces :lol:

és ezzel kanyarodni nem nagyon fogsz :lol: :lol:

:sowwy: Hát ennyire nem teszem le csak a TE kedvedért lett porig ütetve nahogy megkiabáld! :lol: :lol: Jah viszek neked valamit vadkertre!

EZT:

DSC00962_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

:lol: Ennyi maradtt a Hodámból most dobtam ki a kormányt abból van a jel! :P :P Mert tudjuk hogy odahúzol! :lol:

Link to comment
Megosztás:

hasonlokat mondott attila is...

még nekünk a tankban a cső szokott beszarni lehet hogy leugrott teljesen róla..

lehet meg fötengelyjelado is ilyenkor se benzin se szikra semmi ...

de az AC relé tipikus ilyen hiba csakodd meg parszor a burkolatot amikor gyujtason van

ha katogg a relé akkor az a szar és lehet be indul nekem is volt ilyen régen még xe korában

vagy rendel oda valakit és probára rakd at a relét ha indul problem megoldva

Link to comment
Megosztás:

lehet meg fötengelyjelado is ilyenkor se benzin se szikra semmi ...

de az AC relé tipikus ilyen hiba csakodd meg parszor a burkolatot amikor gyujtason van

ha katogg a relé akkor az a szar és lehet be indul nekem is volt ilyen régen még xe korában

vagy rendel oda valakit és probára rakd at a relét ha indul problem megoldva

1et kattan a rellé annyi...

kimértük és a csatlakozóhoz nem jút el a villany,de mikor indításközbe megpiszkálzuk a csatlakozót 1ből beindult aztán megint megpiszáltuk és leis ált

ez is a rellétől lenne vagy szakadás van?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.