Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

2 fontosabb de ha jó árban van akkor 4 :lol:

alapból kilóg a kerék a kasztniból...ha találnék egy ilyet -ami igényes nem átlagnivás- akkor tudnék magasítani a kerékjáraton-és a rendőr se szólhat egy szót se....

hosszútávú terv :sowwy:

rendőr? erdőben vannak zsaruk? nem csak terepen nyomod vele? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hááát nekem jobban tetszik küszöb nélkül.

Bár lehet majd ha színre lesz fújva másképp néz ki.

mé ez nem így marad? Le lesz fényezve? Minek?

Amúgy tetszik a mondata: "igényesen van megcsinálva és nyílik az ajtó is"

Bezzeg ha más csinálná tutkó lefikázná hogy nem igényesen van csinálva :sowwy:

Ajtó meg ha nem nyílik semmi gond, megvan az új pénzlocsolási projekt: Az összes ajtó felfelé nyíló legyen, na?

Link to comment
Megosztás:

mé ez nem így marad? Le lesz fényezve? Minek?

Amúgy tetszik a mondata: "igényesen van megcsinálva és nyílik az ajtó is"

Bezzeg ha más csinálná tutkó lefikázná hogy nem igényesen van csinálva :lol:

Ajtó meg ha nem nyílik semmi gond, megvan az új pénzlocsolási projekt: Az összes ajtó felfelé nyíló legyen, na?

A locsólást inkább hagyjuk :P ......2 havi garázs :sowwy: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez itt elég nagy nulla :lol: a Golfon nagyon jol állt de ez....

Ez a felni közel se olyan mint ami a golfon volt....meg 15ös is :lol: :P :lol: :sowwy:

Benyalhatok mindketten! :lol:

Nekem amúgy tetszett élőben,főleg ha azt vesszük,hogy a gyári cali felni fillérekért van.

A Corsa alá meg nem érdemes,amúgy sem 15-nél nagyobb felnit tenni.

Link to comment
Megosztás:

Beveszünk a csapatba,ha majd minimum az autó árának a 3x ráköltötted pluszban :lol: :lol: :lol: :P

Nah. ha én a kocsim árának(1,6 misi) 3x-át rákölteném(4,2és a kamatot nem számoltam), tökön is szúrnám magam.. mondjuk nem is lenne miből :lol: (számolgattam.. a 4,5 év alatt kb 850e ment rá.. )

Szal messze vagyok tőletek.. szerencsére :P

ja elsőre eltaláltam! kiírtam egyet és reggel megrendeltem délután már itt is volt :lol: pont jó. nem nagyon próbálgattam még, nem szeretném megégetni és a fütyülést meg sípolást hallgatni :lol: meghát kicsit meg kell pucolódniuk a tárcsáknak is. És pont elfogyott a fékolajam is, tehát azt is utántölteni és még 1x légteleníteni kell.

Ha jól látom, neked is 4likas maradt.. milyen kombóval tudtad megoldani? :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.