Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem az első és gyönyörű a gép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Valahogy nem birok ilyen autoraköltös hülyeségekbe belemenni. Ha erősebbet akarok akkor veszek egy erősebbet, ha kényelmesebbet akarok, veszek egy kényelmesebbet.

Ez túl jó bakker :sowwy: - voltunk is ma megnézni és még mindig. Picit drága de akkor is.

Link to comment
Megosztás:

öszintén,egyik se.....A legjobb felnidet eladtad :lol: Ha még nem akkor rakd azt vissza :P :lol: :sowwy:

hát a schmidtek már Thaiföldön gurulnak egy astrán. nekem nem tetszettek annyira, csak mikor anno megvettem akkor. kékhez egyáltalán nem állt jól, ehhez meg nem is próbáltam :lol: . Mindig a peremes felnik vonzottak. Scmidtben a Space ami tetszik dehát az meg elég drága sajna. Majd talán 1x.

Link to comment
Megosztás:

Neeeem neeeem dehogy :sowwy:

Igen és igen. Remélem tudsz jönni fikázni :lol:

Nemszab fikkantani , ondolj bele neked is rosszul esne :lol: meg kell győzni hogy komolyan érdekel bevillantasz neki 750 kp-t és nemfogja aztmondani hogy nem! :lol: Ha látja akkor hatásos, meg egyébként is elég rég árulja szal nem tolonganak a vevői szerintem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.