Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A 0-100 nekem dynoval mérve 7.49.....a 402m idő meg 15.6.....de az utca más mint a mért idő,lámpánál nekem jobban megy :sowwy:

hu bakker az elég jó idő! tényleg turbós bertone idő. Mi most mértünk pár napja G-tech-el, de nem birtam elindulni normálisan és pont 1 mp-vel minden szarabb lett 8.4 meg 16.4. Na most vagy az van hogy kicsit hideg volt még 12 fok, vagy a Falken gumiaim felkeményedtek mint ahogy azt jó pár helyről hallottam.

Link to comment
Megosztás:

hu bakker az elég jó idő! tényleg turbós bertone idő. Mi most mértünk pár napja G-tech-el, de nem birtam elindulni normálisan és pont 1 mp-vel minden szarabb lett 8.4 meg 16.4. Na most vagy az van hogy kicsit hideg volt még 12 fok, vagy a Falken gumiaim felkeményedtek mint ahogy azt jó pár helyről hallottam.

Én is Dynoval mértem a legjobb időm 7,5 lett! Ha lehet hinni a dynonak! Psze nem a 205 ös gumikkal mértem! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

hu bakker az elég jó idő! tényleg turbós bertone idő. Mi most mértünk pár napja G-tech-el, de nem birtam elindulni normálisan és pont 1 mp-vel minden szarabb lett 8.4 meg 16.4. Na most vagy az van hogy kicsit hideg volt még 12 fok, vagy a Falken gumiaim felkeményedtek mint ahogy azt jó pár helyről hallottam.

Nem olyan rossz,tekintve hogy velem együtt 1320kiló volt az autó,17" felni volt rajta,hideg is volt,és a gumi is elég szar volt.....Egyszer kellene mennem egy normális gumival és 15" felnivel...Kiváncsi lennék az időre....... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.