Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Autóra hitelt én se veszek fel még 1x...eladni meg piti pénzért nem fogom.....szóval marad ez.....Nagyon szeretem a kocsimat,csak már most azon agyalok milyen felni legyen jövöre,kellene még ez az...És ennek tényleg sose lesz vége :lol: :sowwy: :lol:

Ugyehogy ugye??? :P :lol: Őszinte leszek, az enyémre még sok pézt kell költeni hogy renben legyenek bizonyos dolgok, de énsem adnám el. Volt nekem rosszabb autóm sokkal arra is költöttem nagyon sokat, és most ittvan egy ÜBERF@ASZA GSI erre még érdemes áldozni (tudom Anti majd rájövök :lol: ) és nem is adom el mostanában! Ha családmiatt kell autó akkor kap a nejem valami kis corsát ez meg megmarad hobby autónak az 100% :P

Link to comment
Megosztás:

Ez azért jusson eszedbe amikor engem hülyézel...mert pont olyan hülye vagy Te is mint én... :lol: :P

Szeretnék jelenkezni a csapatba tovább bővítve a hülyék táborát :sowwy: :lol: :lol: Megjegyzésként hozzáteszem vannak oylan emberek akik meg lenyelik , meg eljátékgépezik azt amit mi az autóra áldozunk szal he hülyék is vagyunk amit én válalok sztem még a gyengébbik kategória :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék jelenkezni a csapatba tovább bővítve a hülyék táborát :sowwy: :lol: :lol: Megjegyzésként hozzáteszem vannak oylan emberek akik meg lenyelik , meg eljátékgépezik azt amit mi az autóra áldozunk szal he hülyék is vagyunk amit én válalok sztem még a gyengébbik kategória :lol: :lol:

Beveszünk a csapatba,ha majd minimum az autó árának a 3x ráköltötted pluszban :lol: :P :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz azért le kell tenni ezt azt az asztalra...hülyeség terén...nem elég photoshoppolni...kőőteni kell keményen, hogy beférj a csapatba... :sowwy:

Beszótá??? :lol: Majd meglátod eccer mikor a photoshoppos FAKE képet élőben meglátod :lol: Az fix nemverem nagydobra majd eccer talin nemismeritek meg ki ez az ÁLAT aki ígyfestette le az autólyát :lol: :P Mondjuk ekkor hülyeséget nemfogok csinálni hogy nem OPELT-t veszek meg dícséram itt a suzukit :lol: :P Szal az 1. helyed nem veszélyeztetm! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

... meg eljátékgépezik azt amit mi az autóra áldozunk

ilyet is ismerünk... :lol:

Ahhoz azért le kell tenni ezt azt az asztalra...hülyeség terén...nem elég photoshoppolni...kőőteni kell keményen, hogy beférj a csapatba... :sowwy: :lol:

ebben a csapatban asszem én is őshonos vagyok, bár mostanság inkább a tégla ára érdekel, nem a tunyingcuccoké :lol:

Link to comment
Megosztás:

Beszótá??? :sowwy: :lol: :lol: Majd meglátod eccer mikor a photoshoppos FAKE képet élőben meglátod :lol: :P Az fix nemverem nagydobra majd eccer talin nemismeritek meg ki ez az ÁLAT aki ígyfestette le az autólyát :lol: :P

Már alig várjuk....... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ilyet is ismerünk... :lol:

ebben a csapatban asszem én is őshonos vagyok, bár mostanság inkább a tégla ára érdekel, nem a tunyingcuccoké :lol:

Sajna vannak iylen emberek akik még mindíg azt hiszik,hogy azok a sz@rok azéé vannak hogy a kisember járjon jól :sowwy:

A tégla ára engem is érint csak házz alakúra építve :lol: :lol: Idén esedékes.... és Garázs nélküli szóbasem jöhet! :P

Link to comment
Megosztás:

be van téve a kocsiba de a biztonság kedvéért a csomagtartóban hagytam a régit :lol: :lol:

egyébként a felirat meg ugysem látszik mert annyira előre van húzva az ülés, hogy takarja :sowwy:

:lol: :P :lol: Akkó meg minek ha nem is látszik?? :P :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.