Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

a tiéd a garázsba lesz... hiába irunk már 2025-öt te még akkor is bérlni fogod neki :lol: :sowwy:

hát nekem erre telik nem kertesházra garázzsal sajnos. De én legalább nem rízsrakétán meg ilyeneken töröm majd a fejem hanem hű maradok a Kadetthoz és annak szelleméhez + a márkához. (há vagy nem)

Link to comment
Megosztás:

pénteken mentünk 2 szer a vectrával, éreztem hogy esélytelen számomra :sowwy: , de ezt a turbó bertone dolgot nem merném kijelenteni. Gsi mennyit megy 0-100 és 400-on?

A 0-100 nekem dynoval mérve 7.49.....a 402m idő meg 15.6.....de az utca más mint a mért idő,lámpánál nekem jobban megy :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ott ha nagyon összeszeded magad még 6 alá is becsúszi a 0-100... :lol: :lol: :lol:

Azt azért nem,de ha kell rakok nitrot meg rövid váltót,csak hogy elkenjem a leon száját..... :lol: :P :lol: :P

Tökölön mindig kikaptam,de az idők alapján viszont álltalában én nyertem....Ott nem megy nekem :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Azt azért nem,de ha kell rakok nitrot meg rövid váltót,csak hogy elkenjem a leon száját..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Tökölön mindig kikaptam,de az idők alapján viszont álltalában én nyertem....Ott nem megy nekem :sowwy:

Hát szúrd bele a nitrot...amúgy egy olyanon én is agyalok...csak a Lurdy meg a Sziget között kéne valahol "lachgas"-t tankolni...mert szerintem ezt az utat sem bírja már ki egy palack... :P :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Hát szúrd bele a nitrot...amúgy egy olyanon én is agyalok...csak a Lurdy meg a Sziget között kéne valahol "lachgas"-t tankolni...mert szerintem ezt az utat sem bírja már ki egy palack... :sowwy: :lol: :lol:

Simán kibírja :lol: 15-30 nyomást bír ki,attól függöen hogy mekkora nyomást engedsz be egyszerre...tekintve hogy nekem elég lenne a +50-70Le szerintem elég lenne 20ra is akár..... :P :lol: :P De neked nem ér,mert már így is egy kategóriával feljebb vagy :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Simán lehet, hogy simán egált megyünk, akár elvernek...bár ezt azért ne tételezzük fel :lol: :P ...meg ne felejtsük el, hogy azért én rendesen kijöttem a gyakorlatból... :lol:

Látom beálltál a seatos táborba...már most a kifogások jönnek :P :lol: :lol: :sowwy: ..El nem is verünk,de szerintem 2 autónál nem adsz többet 1 lámpánál....

Link to comment
Megosztás:

Simán kibírja :lol: 15-30 nyomást bír ki,attól függöen hogy mekkora nyomást engedsz be egyszerre...tekintve hogy nekem elég lenne a +50-70Le szerintem elég lenne 20ra is akár..... :lol: :P :lol: De neked nem ér,mert már így is egy kategóriával feljebb vagy :lol: :sowwy:

Innen nem emel már katot a turbóra szúrt nitro... :P

Végül is...kb 15 lámpa van út közben...szal egy oda vagy vissza útra elég egy palack... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Innen nem emel már katot a turbóra szúrt nitro... :P

Végül is...kb 15 lámpa van út közben...szal egy oda vagy vissza útra elég egy palack... :sowwy: :lol:

ki kell szedni a hátsó üléseket, ott majd elfér még egy pár. Coupenak nem hiszem hogy nagy problémát jelent majd helyet találni a palackoknak :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.