Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tény, hogy bitang...de kiváncsi lennék mit csinálnál egy turbósban a jobb1-ben... :lol:

Nekem ez egy ku..va nagy élmény volt így is :sowwy: Azért érezni hogy van ottan kondi! :lol: most azmondom az enyémsem megy rosszul sőőt de ehhez képest macskajancsi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez egy ku..va nagy élmény volt így is :sowwy: Azért érezni hogy van ottan kondi! :lol: most azmondom az enyémsem megy rosszul sőőt de ehhez képest macskajancsi :lol:

Mor kocsijában mélg nem ültem, de igy is bátran merem mondani hogy nagyon sajnálhatod hogy nem volt szerencséd Anti gsijében ülni.

Link to comment
Megosztás:

Mor kocsijában mélg nem ültem, de igy is bátran merem mondani hogy nagyon sajnálhatod hogy nem volt szerencséd Anti gsijében ülni.

Azt is kipróbáltam volna szívesen utasként :lol: Biztos az is így lenyűgözött volna hiába erőskocsi az erős kocsi :lol: Majd a cuprával pótolja! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Mor kocsijában mélg nem ültem, de igy is bátran merem mondani hogy nagyon sajnálhatod hogy nem volt szerencséd Anti gsijében ülni.

Nem volt rossz.

De nekem pölö kkor is tetszett amikor az a DBilas mittoménmi volt benne.

Dévú találkozón voltunk a velencei tónál asszem.

Link to comment
Megosztás:

Sosem felejetem el a 2. BW-et, azon belül is amikor Demo is, meg Anti is vitt egy karikát a járgányokkal.

Mindkettő egy örök élmény. Az Anti féle különösen azért, mert naívan beültem, és a kis szervízútra kiérve még nem kötöttem be magam, gondolván, majd kint lesz a "teszt", aztán hirtelen csak azt vettem észre, hogy valami erő belenyom az ülésbe. :sowwy: Jó volt.

Link to comment
Megosztás:

Sosem felejetem el a 2. BW-et, azon belül is amikor Demo is, meg Anti is vitt egy karikát a járgányokkal.

Mindkettő egy örök élmény. Az Anti féle különösen azért, mert naívan beültem, és a kis szervízútra kiérve még nem kötöttem be magam, gondolván, majd kint lesz a "teszt", aztán hirtelen csak azt vettem észre, hogy valami erő belenyom az ülésbe. :lol: Jó volt.

:lol: :lol: :P

Azon a Blitzen voltak lent a mozgásséültek...egy srácot meg egy lányzót autóztattam szintén...hát az az öröm meg döbbenet ami az arcukon volt, az bennem is örök emléket hagyott...nagyon jó volt örömet okozni nekik...A kislány akinek szegénynek nem volt rendben egyik lába sem...még nem ment 100-nál többel...de azt mondta, hogy elképzelése sem volt arról, hogy ilyet egyáltalán tud autó...

Néha nagyon sajnálom, hogy már nincs meg... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

:P :lol: :P

Azon a Blitzen voltak lent a mozgásséültek...egy srácot meg egy lányzót autóztattam szintén...hát az az öröm meg döbbenet ami az arcukon volt, az bennem is örök emléket hagyott...nagyon jó volt örömet okozni nekik...A kislány akinek szegénynek nem volt rendben egyik lába sem...még nem ment 100-nál többel...de azt mondta, hogy elképzelése sem volt arról, hogy ilyet egyáltalán tud autó...

Néha nagyon sajnálom, hogy már nincs meg... :sowwy:

annyival még én sem mentem, mint akkor. Azóta sem. Ha jól emlékszem, igen hamar kettessel kezdődött az érték.

Na majd idén egy MV6 remélem megmutatja megint, milyen gyorsan menni.

Mellesleg ahogy mondod, látszott a mozgássérülteken a boldogság. :lol: Szerintem azóta sem felejtették el.

Hát ha tudnám...lehet szerdán meglesz...bár nem hiszem...de mondjuk 50%...vagy igen vagy nem... :lol: :lol: :lol:

Ha nem szerda, akkor meg hétfő vagy kedd...

Így nehéz visszaszámlálni.

Link to comment
Megosztás:

Hát most egy ideig remélem nem...majd ha lesz kertesházam, és tudok bohóckodni...nem kell könyörögni senkinek...hanem ha van időm csinálgatom, ha nincs eláll a garázsban...az is biztos, hogy a következő bitang ha lesz, akkor 4X4, és 700 LE körül...alatta bele sem kezdek semmibe... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

tegnap este a hungárián belénkakadtak a Norbiék lali autojával meg jött egy olyan sárga mint a tiéd lesz egy olyan diesel valami ami az Ervinnek van. hát a dieseltöl a 3 sávból 2 nem lehetett látni akkora füstöt csinált és ez teljesen komolny, egyszerüen nem láttál előre. jókat ment a sárga bár volt tempo rendesen, igy nem volt időm nézegetni.. meg a fék is gyorsan odalett...

Link to comment
Megosztás:

Hát most egy ideig remélem nem...majd ha lesz kertesházam, és tudok bohóckodni...nem kell könyörögni senkinek...hanem ha van időm csinálgatom, ha nincs eláll a garázsban...az is biztos, hogy a következő bitang ha lesz, akkor 4X4, és 700 LE körül...alatta bele sem kezdek semmibe... :lol:

látom teccik az elgondolásom :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.