Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én csak kibicelni megyek :lol: az h lesz e klima az nem rajtam mulik.

az meg h kimegyek dumálni abban nem tom hogy találta Anti a csicska hoppot :sowwy:

Hát kb úgy jött mint neked a többi... :P :lol:

Szóval többen lesztek de jobban nem... :lol:

Coupe...készülj fel, hogy megtudod miket írnak a timeslip fórumon...ha olvastad...akkor meg csak felfrissíti Lobo az emlékezeted... :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát kb úgy jött mint neked a többi...

Szóval többen lesztek de jobban nem...

Coupe...készülj fel, hogy megtudod miket írnak a timeslip fórumon...ha olvastad...akkor meg csak felfrissíti Lobo az emlékezeted... :sowwy: :lol: :lol:

nem olvastam...nem érdekel.....sok sírás tényleg nem érdekel :lol: :P Meg gondolom már annyit nem írogatsz oda,ide is bekerülnek az infok csak lehet hogy késik kicsit :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

nem olvastam...nem érdekel.....sok sírás tényleg nem érdekel :lol: :lol: Meg gondolom már annyit nem írogatsz oda,ide is bekerülnek az infok csak lehet hogy késik kicsit :lol: :lol: :P

Na ha nem érdekel, hogy mi van a "nagyokkal" akkor vigyél füldogót, vagy lődd le Lobot...mert különben megtudod... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Na ha nem érdekel, hogy mi van a "nagyokkal" akkor vigyél füldogót, vagy lődd le Lobot...mert különben megtudod... :lol:

Azért bele olvastam és egy valami megfogott......

idézet atommanó 2008.04.24. 13:27:28 "Audi elkelt...én meg bánatomban vettem egy leon cuprát...ABT tuningos...semmi extra igazából...nem egy versenyautó...de tetszik...és melób járni hibátlan..."

Ne bánkodj Anti :lol: :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.