Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hajrá!

a 7végén kedvesem egerben lesz végre lesz 3time autót mosni és tsai.

a leírást is megcsinálom :)

és akkor mehet a dolog!

@Hemi!

S ha csak külsös emberrel tuom leintézni, bannerért pl cserébe az mehet?

mert nem akarok kapásból kompetenciatúllépéssel indítani :wink:

Link to comment
Megosztás:

Én most egy komolyabb cikken okoskodom, ami a generálról szól képekkel megspékelve... :wink:

Képek vannak dögivel szerintem, de azt mondtad, hogy te felhagysz evvel, és csináljuk Aztec-kal...

De ahhoz kéne valami elérhetőség nem???

Üdv.: Atommanó :wink:

Felhagyok vele így igaz. Személyes mikor lenne jó nektek jővő héten??

Viszont Aztec ígért egy tárhely rész a képeitek számára.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy akinek Astra GSi-je van, esetleg megvan-e a kocsi kézikönyve? Tulajdonképpen a kocsi pontos rajzára és a méreteire lenne szükségem és nagyon megköszönném, ha valaki lenne olyan szíves és közzé tenné itt vagy esetleg egy weboldalon az anyagot! Erre azért van szükségem amúgy, mert le szeretnénk modellezni az autót egy-két autós játékba, ugyanis sehol sem találok Astra GSi modellt, és ugyebár nem is nagyon volt ez a típus egyetlen autós játékban sem!

Előre is nagyon szépen köszönöm szívességeteket, és válaszotokat várom ide, ebbe a topikba.

Üdv,

Lengyel Tamás

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy akinek Astra GSi-je van, esetleg megvan-e a kocsi kézikönyve? Tulajdonképpen a kocsi pontos rajzára és a méreteire lenne szükségem és nagyon megköszönném, ha valaki lenne olyan szíves és közzé tenné itt vagy esetleg egy weboldalon az anyagot! Erre azért van szükségem amúgy, mert le szeretnénk modellezni az autót egy-két autós játékba, ugyanis sehol sem találok Astra GSi modellt, és ugyebár nem is nagyon volt ez a típus egyetlen autós játékban sem!

Előre is nagyon szépen köszönöm szívességeteket, és válaszotokat várom ide, ebbe a topikba.

Üdv,

      Lengyel Tamás

Én is csak támogatni tudom a dolgot, vagyis csak tudnám, mert én sajna nem rendelkezem ilyesmivel... :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

ez már többször eszembe jutott.

-mikor a rendőrnnek magyarázkodom, hogy nehéz a 3szög...

-mikor keresem az emelőt (közben el is lett vesztve)

-mikor ködlámpát kapcsolnék

-mikor a 30kgos mélynyomó hátul táncot jár

-mikor 2 szép nőt látok az éjjeli buszra várva....

szal tavasszal fokozottan ugyan de visszapakolom a cucokkat :)

Link to comment
Megosztás:

ez már többször eszembe jutott.

-mikor a rendőrnnek magyarázkodom, hogy nehéz a 3szög...

-mikor keresem az emelőt (közben el is lett vesztve)

-mikor ködlámpát kapcsolnék

-mikor a 30kgos mélynyomó hátul táncot jár

-mikor 2 szép nőt látok az éjjeli buszra várva....

szal tavasszal fokozottan ugyan de visszapakolom a cucokkat :)

Gergő a kresz cuccok azért nálad lehetnének, nem tudhatod mikor lehet rájuk szükséged :roll:

Könnyebb autót tudom támogatni egy "virslikerékkel" 8)

Link to comment
Megosztás:

a dudagomb speciel azért hiányzik, mert amikor sietve szereltük be a kormányt akkor arra már nem maradt ídő :wink:

és a dudagombot meg nekiadtam egy naondrága barátomnak, mert rágerjedt mikor ett ő is sportkormányt

:ejnye-bejnye_nem_veregetjük_a_gsis_kollegák_vállát:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.