Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én láttam élőben egy sárgát, egyik éjjel az üllői úton, először valami lambóra gondoltam mikor láttam hátulról, mentem mint állat utána hogy megnézzem magamnak, és aztán láttam hogy GT, szerintem élőben sokkal szebb mint a képeken, jó szles és q@@a alacsony, szerintem zsír élőben, vagyis a honda s2000-től nekem szebb.

Láttam párat én is élőben de nekem nagyon nemtetszik. Az S2000 sokkal szebb :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Anti és Honda? Integra például, vagy civic type-r??

Az Integra még mindig nagyon drága.....nagyon tartja az árát, 2 éve is csak 2-3e ft-al voltak drágábbak...

a civic type-r meg meglepően olcsó.....5-7 éves autók ilyen teljesítménnyel, felszereltséggel 3 millió körül :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Na Anti asszem én is szerelmes lettem :lol:

http://carad.ebayimg.com/i7/02/a/000/78/55/6e14_4.JPG

"Szereti a tik a meggyet, ketten szeretünk mi egyeeeeet" :lol: :lol: :P

Amúgy nézek opeleket is...csak félek tőle, hogy a 150 paci sovány lesz...pl Balázskáé okés, hogy jobban ment mint az Ódi...de azért nem az a behugyozós a technika...és tunyingolni sem lehet annyira őket mint a pd-ket... :lol:

Vajon milyen lehet egy cupra 1.8 T 265 Le/360 Nmrel? :sowwy:

Személyes tapasztalatból mondhatom, hogy az ágyúgolyós vectra ezzel a motorral és a chippel nagyon komolyat lépett!

Volt alkalmam viaskodni a WRX STi-vel, és nem tudott lenyomni egyenesben (sem). :lol:

Egyetlen hátránya ennek a technikának, hogy alulméretezték a turbóját, azt alapból nagyobbra kéne cserélni (túlmelegszik) :lol:

Az a cupra nem lehet túl tartós... :P

Link to comment
Megosztás:

Lobo!

Apud mennyire van benne a klima bizniszben? CSak töltöget, vagy esetleg komolyabb javításokat meg tud csinázni?

(ne kérdezd mi a baj, de már tavaly is többet értem azzal, ha lehúztam az ablakot, mint a klímával..) :lol: :sowwy:

Mindent csinál ami ahhoz tartozik, tölt, beszerel, javit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.