Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A subaru több éves 4x4 tapasztalat után gyenge, akkor szerinted a seat 4x4 az megbízhatóbb lesz?

Lehet hogy gyenge,de nem 85e ft egy első fékbetét.....A seathoz viszonylag olcsó az alkatrész..... :sowwy: És nem utolsó sorban,kicsi pénzből erősebb lesz mint egy gyári subaru......

A subarunál sem a 4x4-gyel van baj...hanem a moci kb 150e km-t bír szétszedés nélkül...meg a váltó a gyengéje a wrx-nek...az sti-é már strapa...

Beszélgess egy kicsit a Lenderrel.......Sok érdekes dolgot tud ám a subarukról.....Az a 150e az 96 :lol: Érdemes egy olyan embert is meghallgatni aki ért hozzá,meg b@szta is neki,meg nem utolsó sorban elég sok olyan haverja van akik subaruznak....Nem olcsó móka.Szerinte akkor érdemes subarut venni ha van mellette egy rendes autód amit hézköznap használsz :lol: Mondjuk ez elég vicces egy 5 milkás autótól :lol:

Link to comment
Megosztás:

persze, tölteni kell vagy van vele más galiba is?

Nem tudom.....Az biztos hogy most nem fúj hideget...vagyis fúj,de nem az igazi :lol: Szerintem a téli állásba elment belöle a gáz nagy része....Így gondolom nem biztos hogy megúszom egy töltéssel,de azért reménykedem...... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Ernő azt mondja, hogy pöpec áron van, jó is amiket a srác elmondott...mert beszélt vele ő is...

Est 8-ra megyünk megnézni...

Nem hangzik rosszul a 120.000 km, amit valszeg nem tekertek, mert szép állapotú, hanem annyi az annyi...(ha tekerik akkor 50e)

Tetszik benne, hogy cupra , szal normálisabb a belseje a külseje, meg futómű is erősebb...adott a 150-le-s moci, amit pikk pakk lehet húzni...kell rá szép felni és kész...6-7 lici, és jön-megy-fékezik, teszi a dolgát...batári nagy fékek...kényelmes...és tetszik is...

az a baj, hogy a jó kocsikat gyorsan elviszik...lsd Audit... :sowwy: :lol: :lol: , ezért sokat nem lehet vele szórakozni...már ha jó...megnézzük, abból baj nem lehet...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom.....Az biztos hogy most nem fúj hideget...vagyis fúj,de nem az igazi :lol: Szerintem a téli állásba elment belöle a gáz nagy része....Így gondolom nem biztos hogy megúszom egy töltéssel,de azért reménykedem...... :sowwy:

Azt mondja, hogy ha fuj valamennyire hideget, akkor nem ment el az összes gáz, tehát ha szökik akkor lassan, feltölti és megfesti a gázt, igy késöbb ki fog derülni hogy hol szökik. Hétvégén tudja megalkotni.

Link to comment
Megosztás:

Ernő azt mondja, hogy pöpec áron van, jó is amiket a srác elmondott...mert beszélt vele ő is...

Est 8-ra megyünk megnézni...

Nem hangzik rosszul a 120.000 km, amit valszeg nem tekertek, mert szép állapotú, hanem annyi az annyi...(ha tekerik akkor 50e)

Tetszik benne, hogy cupra , szal normálisabb a belseje a külseje, meg futómű is erősebb...adott a 150-le-s moci, amit pikk pakk lehet húzni...kell rá szép felni és kész...6-7 lici, és jön-megy-fékezik, teszi a dolgát...batári nagy fékek...kényelmes...és tetszik is...

az a baj, hogy a jó kocsikat gyorsan elviszik...lsd Audit... :sowwy: :lol: :lol: , ezért sokat nem lehet vele szórakozni...már ha jó...megnézzük, abból baj nem lehet...

még meg kell fujni kékre az alját :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt mondja, hogy ha fuj valamennyire hideget, akkor nem ment el az összes gáz, tehát ha szökik akkor lassan, feltölti és megfesti a gázt, igy késöbb ki fog derülni hogy hol szökik. Hétvégén tudja megalkotni.

Oksa....Hétvégén melyik nap mikor és hol????? :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

az a baj, hogy a jó kocsikat gyorsan elviszik...lsd Audit... :sowwy: :lol: :lol: , ezért sokat nem lehet vele szórakozni...már ha jó...megnézzük, abból baj nem lehet...

:lol: :P :lol: :P

Ebböl is látszik hogy nem te vagy az egyetlen aki külső alapján vesz kocsit :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt mondja, hogy ha fuj valamennyire hideget, akkor nem ment el az összes gáz, tehát ha szökik akkor lassan, feltölti és megfesti a gázt, igy késöbb ki fog derülni hogy hol szökik. Hétvégén tudja megalkotni.

Én is, én is... :lol: :lol:

Mondjuk nekem csak a jövő hónapban lesz esedékes ez a művelet...

Először fel kéne tölteni valami olcsó gázzal, megnézni jól raktam-e össze :lol:

Oszt ha nem ereszt, mehet bele a végleges. Ez megoldható lesz? :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Tetszik benne, hogy cupra , szal normálisabb a belseje a külseje, meg futómű is erősebb...adott a 150-le-s moci, amit pikk pakk lehet húzni...kell rá szép felni és kész...6-7 lici, és jön-megy-fékezik, teszi a dolgát...batári nagy fékek...kényelmes...és tetszik is...

ha cupra gyári 18as kerék van rajta hozzá ne nyulj......az annnnyyyyira szép :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is, én is... :lol: :lol:

Mondjuk nekem csak a jövő hónapban lesz esedékes ez a művelet...

Először fel kéne tölteni valami olcsó gázzal, megnézni jól raktam-e össze :lol:

Oszt ha nem ereszt, mehet bele a végleges. Ez megoldható lesz? :sowwy:

töltés elött vákumolni kell a rendszert, ott kibukik ha valami nem jol van összerakva, ha rendben van akkor meg mehet bele a gáz. majd szolj ha esedékes

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.