Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kivóót ez az állatkirály vazze :sowwy: :lol: Én rálátok az erkélyről az enyémre és nincs magasan a 1,5 emelet A multkor beált mellémn valami Merga kiszáltak vártak valakit ,,, közbe nézegették a GSI-t .... járták körbe na épp bagóztam.. Megláttam psze nem hagytam én szónékül mondom mit tettél oda köcsög?? visszakiabál hogy szép a kocsi mondom nemkérdeztem én ilyet és huzzál onann a pi...ába... Akkor visszaülteka kocsiba :lol: :P De kimondottan idegesít ha méregetik a kocsim na ha meg ilyet csinálnának és épp meglátom az hóót ziher hogy a kis köcsögnek kihúznám a valagán a fejét! :lol: Köcsög irigy emberek!

Link to comment
Megosztás:

jézusatyaúristenmikorvoltamittutoljáraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sowwy: Tegnap vagyis ma hajnali kettőig csak olvastam vissza hogy mik is történtek itt manapság. Háááááááát volt egysmás. Anti baszkíííííííííííííííííí nemááááááááá :lol: Jól fenékbe kellene billenteni téged majd meg is mondom valamielyik keletnémet nyugdíjas turistának :lol: Mindig is mondtam hogy lesz még bubud :lol:

Link to comment
Megosztás:

jézusatyaúristenmikorvoltamittutoljáraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sowwy: Tegnap vagyis ma hajnali kettőig csak olvastam vissza hogy mik is történtek itt manapság. Háááááááát volt egysmás. Anti baszkíííííííííííííííííí nemááááááááá :lol: Jól fenékbe kellene billenteni téged majd meg is mondom valamielyik keletnémet nyugdíjas turistának :lol: Mindig is mondtam hogy lesz még bubud :P

Jaja ritkán vagy mint Antinak a a hibátlan start! :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem a Timeslipen a régebbi időimet és ez a Corsa teljes felszereltséggel kb. 100 kilóval nehezebben gyorsabb, mint a régi volt. :lol:

A legjobb utcai gumis eredmények a mostani és egy másfél évvel ezelőtti tököli futamról:

2008.04.13

Reakció: 0,184

60 láb: 2,371

1/8 idő: 9,518

1/8 sebesség: 125,0

1/4 idő: 14,616

1/4 sebesség: 158,6

2006.10.22

Reakció: 0,238

60 láb: 2,402

1/8 idő: 9,661

1/8 sebesség: 123,1

1/4 idő: 14,864

1/4 sebesség: 154,3

Mostmár nagyon érdekelne, hogy mit tud a szekér slickekkel, ugyanis nem lenne rossz, ha sikerülne 14 alá kerülni. :sowwy: :lol:

Ismételten kaptál egy nagyon jóóóó mocit tőlem potom pízééééé :lol:

Link to comment
Megosztás:

A subarunál sem a 4x4-gyel van baj...hanem a moci kb 150e km-t bír szétszedés nélkül...meg a váltó a gyengéje a wrx-nek...az sti-é már strapa...

Úgy értettem hogy a 4x4 miatt kell bitang váltó, és ennyi év tapasztalat és rallyzás után is gyenge, akkor a seat milyen lehet?!

Link to comment
Megosztás:

Úgy értettem hogy a 4x4 miatt kell bitang váltó, és ennyi év tapasztalat és rallyzás után is gyenge, akkor a seat milyen lehet?!

Csak a wrx-ben gyenge...nem sok köze van a rallyhoz... :sowwy: még a subaru berkein belül is egy erősen lowcost butított verziónak tartják a wrx-et...ami kiválló a mindennapi használatra...de a durvulást nem viseli...arra ott az STI...

Link to comment
Megosztás:

Csak a wrx-ben gyenge...nem sok köze van a rallyhoz... :lol: még a subaru berkein belül is egy erősen lowcost butított verziónak tartják a wrx-et...ami kiválló a mindennapi használatra...de a durvulást nem viseli...arra ott az STI...

Olyan Subaru érzésem van.Mit ha már v.hol eldöntötted volna...... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

jézusatyaúristenmikorvoltamittutoljáraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sowwy: Tegnap vagyis ma hajnali kettőig csak olvastam vissza hogy mik is történtek itt manapság. Háááááááát volt egysmás. Anti baszkíííííííííííííííííí nemááááááááá :lol: Jól fenékbe kellene billenteni téged majd meg is mondom valamielyik keletnémet nyugdíjas turistának :lol: Mindig is mondtam hogy lesz még bubud :lol:

Oksi...rácsaptam a kezemre... :P

Link to comment
Megosztás:

Csak a wrx-ben gyenge...nem sok köze van a rallyhoz... :sowwy: még a subaru berkein belül is egy erősen lowcost butított verziónak tartják a wrx-et...ami kiválló a mindennapi használatra...de a durvulást nem viseli...arra ott az STI...

Én arról beszélek hogy a rallyban lett ismert a subaru, 4x4 gyártásban szinte az elsők közt van, és kiad egy olyan szériát amivel csak bevásárolni lehet, enyhén szólva is nevetséges, főleg ennyi pénzért, mondjuk nekem mindegy, :lol:

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.....

Nemtoooooooooooooooooooooooooooooooom.... :sowwy:

Seat.... vs. Subaruuuuuuuuuuu....

Fight.... :lol:

Subaruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

tudj vagizni a hajóyárin, összkerékkel odaversz mindenkit ott

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.....

Nemtoooooooooooooooooooooooooooooooom.... :P

Seat.... vs. Subaruuuuuuuuuuu....

Fight.... :lol:

ennyire égeti a zsebed a pénz? :lol: verjünk a seggére este gyorsan és megoldjuka problémát :lol: :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.....

Nemtoooooooooooooooooooooooooooooooom.... :lol:

Seat.... vs. Subaruuuuuuuuuuu....

Fight.... :lol:

Azzal remélem tisztában vagy, hogy néhányszor már Bazs "legszebb" autóvásárlásos pillanatait idézed :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.....

Nemtoooooooooooooooooooooooooooooooom.... :lol:

Seat.... vs. Subaruuuuuuuuuuu....

Fight.... :P

Az értelmes választás a seat, tehát az szinte esélytelen. :sowwy: :lol: :lol:

De még mindig azt mondom: a kellemeset a hasznossal -> seat awd

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.