Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nemtudom ki mit érez a sztrájkból de én f8 után indultam és amit műveltem az kb simán egy péntek esti sziget -> lurdy autózáshoz hasonlított...lehetett menni mint az állat, volt hely cikázni, minden lámpa jól váltott :sowwy: :lol:

Yo itthon :lol:

A szentendrei csont üres.

Link to comment
Megosztás:

Hát én itt a környéken voltam és alig vannak autók. Kbb mintha szombat délután lenne, emberek is nyugisan vannak és kevesen. Lanti a biztim év végéig úgytünik él még. Ma voltam a Mávnál és befizettem, nem tudják ők se hogy most mi van és mikor lehet váltani esetleg. Mind1 ezt az évet kihúzom aztán majd utána fordulok hozzád. Köszi azért a segítséget. Szigetre még nemtudom megyek e, jó poén ott röhögni a sok ######on de délután megyünk Dinyvel megnézni egy autót aztán lehet hozzuk is. Elbontom itt a panel előtt :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

a peremkerületben nem....sokan vannak és mindeki hülyeeee

M1M7-ről befelé sem volt olyan rózsás a helyzet reggel :lol:

Tegnap dartsolás közben láttam élőben pocahontast. Szerintem kimászott a mozivászonról. Gyönyörű volt. :sowwy: :lol:

(nem szívtam és nem ittam semmit :lol: )

Link to comment
Megosztás:

M1M7-ről befelé sem volt olyan rózsás a helyzet reggel :lol:

Tegnap dartsolás közben láttam élőben pocahontast. Szerintem kimászott a mozivászonról. Gyönyörű volt. :sowwy: :P

(nem szívtam és nem ittam semmit :lol: )

:lol: :lol: Van aza vicc is tudod Mikor a srác mondja az öregannyának:

-Mama holvannak a tablettáim azok a kis fehérek tudod....

-Nagyi: Kitérdekelnek a tablettáid inkább menj nézdmeg azt a nagy sárkányt a konyhában!!!

:lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én a brazil nőket imádom a big ass & wet :sowwy: Nem nemzetiségire gondútam :P

Az említett szépségnek egész kis formás alakja volt, magasságban is passzolt volna hozzám (ritka eset :lol: ),

fenékig érő egyenes fekete haja volt, szép barna nagy szemek, csodaszép arc, kreol bőr... :lol:

Tényleg mint a mesében a pocahontas :lol: De nem viccelek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ami ott az alagsorban biztos igen jó térerővel bírna, Mr. úerhámen! :lol:

minden csak pénztárca kérdése...

kolléga múltkor vette meg a nem tudom már hanyadik rádióját, háromszáz valamennyi ezerért. Kicsit fanatikus. :sowwy: Van vagy 5 antennája is a hatodik emelti erkélyre rögzítve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

"Korábban elterjedt, hogy 90 százalék fölötti a villamosok kihasználtásga egyes szakaszokon, ami az üzembiztonság miatt indokolttá tette volna kivonásukat,"

Welcome to absurdistan

bezzeg a pesti kollégáim otthon döglenek, én meg melózok... de lesz még törlesztés :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Most van a szerleőnél a dög...

Megint nem indul be... kinn áll a műhely előtt be sem tudnak állni vele...

A ventillátor eddig nem ment rendesen... motorcserekor kapott egy új gombát a venti... az most behalt ( 6000ért...) és nem kapcsol rendesen vagy ha olyan kedve van akkor jár folyamatosan...

benzin nyomást most mérnek majd a hídon mindjárt...

de állítólag ez valami elektronyos gond lesz...

ja és a gomba nem garanciális "mernem" ...

######a mert ez nem a Csergőből volt... hanem a szerelő vette meteor vagy bárdi vagy mittom én honnan... és most ott nem akarják vissza cserélni.

a gyári 7800 körül van elvileg de lehet a relé a szar és az vágja haza a gombát...vagy tököm tudja...

mért van az hogy ennek a szopásnak sosincs vége?

Link to comment
Megosztás:

Most van a szerleőnél a dög...

Megint nem indul be... kinn áll a műhely előtt be sem tudnak állni vele...

A ventillátor eddig nem ment rendesen... motorcserekor kapott egy új gombát a venti... az most behalt ( 6000ért...) és nem kapcsol rendesen vagy ha olyan kedve van akkor jár folyamatosan...

benzin nyomást most mérnek majd a hídon mindjárt...

de állítólag ez valami elektronyos gond lesz...

ja és a gomba nem garanciális "mernem" ...

######a mert ez nem a Csergőből volt... hanem a szerelő vette meteor vagy bárdi vagy mittom én honnan... és most ott nem akarják vissza cserélni.

a gyári 7800 körül van elvileg de lehet a relé a szar és az vágja haza a gombát...vagy tököm tudja...

mért van az hogy ennek a szopásnak sosincs vége?

Komolyan nem értem :lol: frankón sajnállak, nekem soha nem volt semmi baja a kék gsi-nek, és ennek sem (kopp kopp kopp) soha nem költöttem a kinyomócsapágyon kívül olyanra amitől ne ment volna a kocsi, amit költöttem az mind olyan volt hogy kicserélem mert most van rá pénzem. Valami gsi ördög megszállt téged, vagy nemtudom :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.