Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem Vagyunk Subi ellenesek ám :D Csak gondolom Pissta és a többiek mint mustoha fater óvják Antit nehogy alászaladjon , végül is jószándék semmi más :D

persze de Anti úgyis belemászik :D meg ha az embert megcsapja valami akkor már úgyis mindegy...ez a fentebb említett Katt :D

Link to comment
Megosztás:

....Subaru ellenes dolgot nem értem igazán...semmit sem tudok róluk de egy ilyen kocsitól miért kéne elvárni h olcsó legyen fentartani ? vagy egy Evo jobb ? mást meg sztem nemnagyon lehet egy kategóriában említeni vele....

Mi,mi,mi ? :D

Szövegértelmezésből :D

Nézd már visza mit írtam.

Vegyen stit.

Menjünk pörögni.

Az hogy hangoztattam, hogy fenntartásaim vannak strapabírása kapcsán az Antit ismerve azt hiszem nem meglepő :D

Bármilyen márka kapcsán ezt említeném :D

Link to comment
Megosztás:

Vegyen stit.

Menjünk pörögni.

Az hogy hangoztattam, hogy fenntartásaim vannak strapabírása kapcsán az Antit ismerve azt hiszem nem meglepő :D

Bármilyen márka kapcsán ezt említeném :D

Sti vs WRX...meglátjuk..

Pörögni...pörögni...azért ahoz majd vagy kell hó, vagy némi plusz kraft..még nem tom, hogy várjak e a hóra ez ügyben... :D

Bármilyen márka...bazzz..ha BKV-vel megyek alattam még az is elromlik... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.