Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

bár itt mindenki kattant :D :D

Perszeee... vannak fiatalkori hülyeségek, de aztán kinövi az ember... már aki... :D

az evokat viszont magasztalják

:D :D

Pörögjünkegyhelybenvázeeeeeeeeeeeeeemajdhaelszédülszátveszem ;) :lol:

Most elképzeltelek titeket, ahogy kézenfogva pörögtök, mint az ovisok az oviudvarban... :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Persze...egyáltalán nem eldöntött dolog...a többiről amik most fenntvannak szinte minddel van valami gebasz...ennek a hátránya, hogy utazni kell, hogy megnézze az ember...ezért nem nézte meg még senki...erről nem igazán tud senki semmit...amúgy azért eladó, mert vett egy újabb STI-t a tulaja...

Jön velem Subaruszaki, nem egyedül fogom eldönteni...ő megnézi, elmondja, én meg eldöntöm...Ennyi...a színe az csak egy pozitívum... :D

egyébként komolyan belegondolva miert venne masik STi-t a fazon amikor ez már 291Le vagy mennyi ...

nem kerek ez nekem ...

Link to comment
Megosztás:

egyébként komolyan belegondolva miert venne masik STi-t a fazon amikor ez már 291Le vagy mennyi ...

nem kerek ez nekem ...

Nem venne...hanem már vett egyet...és lehet azért, mert ez 2003-as az meg 2007-es...

De ez mondjuk nem érdekel...mindig van oka annak, hogyeladja az ember az autóját...

Link to comment
Megosztás:

Nem venne...hanem már vett egyet...és lehet azért, mert ez 2003-as az meg 2007-es...

De ez mondjuk nem érdekel...mindig van oka annak, hogyeladja az ember az autóját...

persze ha valoban ezért akkor hajrá meg kell venni mert ezekszerint a mostani tulajnal nem volt gond a kocsival

ami kiabranditotta volna hogy meg1x subarut vegyen :D ha meg azért vette masikat mert ez szar nem subarut vett volna ...

szoval lehet szerencséd lessz :D

Link to comment
Megosztás:

persze ha valoban ezért akkor hajrá meg kell venni mert ezekszerint a mostani tulajnal nem volt gond a kocsival

ami kiabranditotta volna hogy meg1x subarut vegyen :D ha meg azért vette masikat mert ez szar nem subarut vett volna ...

szoval lehet szerencséd lessz :D

Meg kell nézni...képről szép...de hát az még nem jelent semmit...

Link to comment
Megosztás:

:D :D

Jaja...és ez így is van...

Viszont kinek a pap, kinek a paplan...2-en írják, hogy szar, 10-en meg hogy király...Van akinek bejön van akinek nem...

Anno emailben csacsogtam a bubu fórumán pár emberrel.Mindenki szerelmes az autójába, és olykor több bubu is van a családban.Nem feltétlenül a WRX/STi szakaszon....

Az átlagbubusok pedig nem mesélnek beállt turbóról, meg szétszakadó autóról.Egyszerűen csak szeretik, mert egy életérzés, és unásig megbízható.

Ne hagyd magad lebeszélni. :D

Link to comment
Megosztás:

:D ja, igaz ez miatt ugrott a konyhafelújítás és a fürdőszoba! :D

Majd meglessz nem lehet mindent egszerre :D De legalább van egy ujabb vas :D Nekem is elég sokminden elmaradtt most hogy Januárba vettema kocsit, de nemérdekel majd meglessz ha meg nem akkor meglessz bocsájtva! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.