Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kadi elkelt...a felnik gumik, szlickek még megvannak belőle...azokat is eladom...

Van a mattig szett, a 4 mangels, 2 slick, meg a 4 Demo féle szlick, ráadásul van Gelkonál is 4 vagy 5 gumim...gumisbóóótot kénye nyitnom... :lol: :D

Közben szerelmes is lettem... :D

http://www.kepfeltoltes.hu/080415/zoli_k_p...ltoltes.hu_.jpg

hát ez gyorsan ment.....bár talán jobb is igy gyorsan lezárni mielőtt meggondolod magad :D

nem titok menniyért ment el? akár pü-ben is vagy bárhogy de tényleg érdekelne

Ez a Subaru tényleg nagyon szép (és ritka!)...persze elölről csúnya mint az ördög de melyik subaru nem? :D

Szép dolog a bububuubuuu de akkor is inkább Evo :D

Link to comment
Megosztás:

hát ez gyorsan ment.....bár talán jobb is igy gyorsan lezárni mielőtt meggondolod magad :D

nem titok menniyért ment el? akár pü-ben is vagy bárhogy de tényleg érdekelne

Ez a Subaru tényleg nagyon szép (és ritka!)...persze elölről csúnya mint az ördög de melyik subaru nem? :D

Szép dolog a bububuubuuu de akkor is inkább Evo :D

300e-ért adtam oda Lacinak...(úgy néz ki, hogy visszaépíti 1.2-re, és a mantájába kerül be az xe...) gyári felnikkel...

Így még eladom a maradék alkatrészeimet és 500 visszajött...ennyi...

A sárga Subi meg limited edition, 500 db-ot csináltak belőle... :D

Link to comment
Megosztás:

Kadi elkelt...a felnik gumik, szlickek még megvannak belőle...azokat is eladom...

Van a mattig szett, a 4 mangels, 2 slick, meg a 4 Demo féle szlick, ráadásul van Gelkonál is 4 vagy 5 gumim...gumisbóóótot kénye nyitnom... :D :D

Közben szerelmes is lettem... :D

a hiredetésbe nincs rajta fólia.. itt meg van nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.