Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ez a 11.7 nagyon kemény.....mi a halál lehet benne? :D

ezt az idot szabyk is nehezen hozta össze, sőt a boci max a féklámpáit láthatja......pedig abban nemsok plusszsúly van :D

a te legjobb idődre meg több mint 2 sec-et ver.......hétezkész b+

inkábba vogelsingerhez képest nézve jó idö az a +1mp, mert az astra tuti nem 700kb

Link to comment
Megosztás:

Hazaértem bár elég nehezen... Beindításnál kiírta hogy motoröl stand... szal az első kútnál megálltam és töltöttem bele 1litert... úgy jöttem hazáig... Most beálltam a garázsba szerintem a héten már ott is marad... Felhívom a szerelőmet hogy mikor ér rá megnézni hogy hol folyik belőle ennyire az olaj. :D

Egyébként mégegyszer köszi Lanti a biztosítási bizniszt. :D

nem biztos hogy folyik, lehet fogy inkább.. de az gsi-k szeretik az olajt... :D

Link to comment
Megosztás:

az még akkor szerencsésebb.. x20xev olajteknő tömítés ha kell..

Szerintem töltök bele olajat, elviszem lemosatom a motort és megyek vele egy 40-50km-t. Utánna odaviszem a szerelőhöz és akkor már lehet rajta majd látni hogy hol jön az olaj. és ha már ennyire olajcsere lesz akkor veszek normális olajat, mondjuk metabondot, meg egy olajszűrőt. Szerintem még szelepfedél tömítést is mert az is elég furán áll rajta... :D

Link to comment
Megosztás:

ne aggódj majd ir-rá.. nagyon szószátyár-rallybajnok :D

tudom hogy opel16v fórumtársról van szó, de nem tudok mivel felmenni megint pestre olajért... Itt lehet kapni nálunk csapágyboltban... Egyébként metabond.hu-n ezeket ajánlják hozzá:C3 LSX 5W-30, Top 5W-40, Speed 10W-40.

Link to comment
Megosztás:

Úgyérzem egy C.i.t.r.o.e.n Xsara-t meg kell gyógyítanom egy pár kalapácsütéssel... Minden áldott este jön haza a srác, persze ide áll az ablakom alá majdnem és minden egyes megállásnál elengedhetetlenül tiltásig kell forgatni azt az autót... Gondolom lehet vagy 1.4es és van rajta egy sportdob... :D

Link to comment
Megosztás:

hol? :D

Erős műszaki bolt... Nyerges kb közepén van... :D

Ott valahol

430270940a_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Láttam kiírva legalábbis még régebben hogy metabond... Holnap bemegyek megkérdezem. :D

Szerk.:

Erős Műszaki Bolt

Cím: 2536 Nyergesújfalu, Kossuth u. 152

Telefon: 33/355-215, 30/9242570

Fax: 33/355-215

Nyitva tartás: H-P: 8.00-16.00, Szo: 8.00-12.00

Link to comment
Megosztás:

Úgyérzem egy C.i.t.r.o.e.n Xsara-t meg kell gyógyítanom egy pár kalapácsütéssel... Minden áldott este jön haza a srác, persze ide áll az ablakom alá majdnem és minden egyes megállásnál elengedhetetlenül tiltásig kell forgatni azt az autót... Gondolom lehet vagy 1.4es és van rajta egy sportdob... :D

2 liter benzin megoldja! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.