Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát van itt is bőven sajnos, lehet hogy olyan nincs mint nálatok de nem kell hasra esni az itteni utaktól! :D

Gondolom,mert sajna az egész országban nem kell hasra esni......Nem értem Németországban miért tudnak úgy megcsinálni egy villamos sínt hogy észre se veszed ha átmész rajta :D

Link to comment
Megosztás:

Május vége talán... mondjuk erősen árérzékeny vagyok most :D

Ok, majd szólok ha jobban körvonalazódik. Én sem sietek, sőt...

Egy "külsős" haverom is jönne, meg talán annak a haverja egy EVO-val. De ez utóbbi még elég kétséges.

Az a baj tavaly óta kicsit mégjobban elszaladtak az árral. Ha lennénk sokan lehet, hogy lehetne valami kedvezményt kialkudni.

Link to comment
Megosztás:

Most olvasom Ave blogját, és állítólag volt kint egy horvát astra coupe turbo amelyiknél mértek egy 11.7-es időt :D :D

Ezt láttátok? Mi volt benne? :D :D

nem néztük, valszeg 2lityo turbo, de kb egyetlen egyszer ment jo idöt mikor AVE mérte, azon kívül vagy befulladt a rajtnál mert nem rugta el vagy elrugta és eltörte a féltengelyt. Szombaton a balost vasárnap a jobbost :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

mind a kettő érdekelne tulajdonképpen.

de azért inkább új.a használt is érdekel.

Fékből azért ne vegyél használtat...igazából csak poénból kérdeztem...

Amúgy meg www.csergoe.hu, holnap hívd fel, és kérdezd meg...mert többféle verziót fognak feldobni, aztán majd eldöntöd, melyik felel meg ár érték arányban... :D

Link to comment
Megosztás:

Horvátország leggyorsabb elsőkerekes ótójának van titulálva amúgy... :D

ez a 11.7 nagyon kemény.....mi a halál lehet benne? :D

ezt az idot szabyk is nehezen hozta össze, sőt a boci max a féklámpáit láthatja......pedig abban nemsok plusszsúly van :D

a te legjobb idődre meg több mint 2 sec-et ver.......hétezkész b+

Link to comment
Megosztás:

ez a 11.7 nagyon kemény.....mi a halál lehet benne? :D

ezt az idot szabyk is nehezen hozta össze, sőt a boci max a féklámpáit láthatja......pedig abban nemsok plusszsúly van :D

a te legjobb idődre meg több mint 2 sec-et ver.......hétezkész b+

A Boci szívó motor :D Nem lehet a kettöt egymáshoz hasonlítani...... :D

Link to comment
Megosztás:

Hazaértem bár elég nehezen... Beindításnál kiírta hogy motoröl stand... szal az első kútnál megálltam és töltöttem bele 1litert... úgy jöttem hazáig... Most beálltam a garázsba szerintem a héten már ott is marad... Felhívom a szerelőmet hogy mikor ér rá megnézni hogy hol folyik belőle ennyire az olaj. :D

Egyébként mégegyszer köszi Lanti a biztosítási bizniszt. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.