Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gőőőőz????

Azt mondtátok, hogy egy Kadettből van a moci...nem egy mozdonyból... :D

de tényleg milyen gőz??? :D

hát valszeg a fütöradiátor kilyukadt, és ha felrakoma fütést egyszerüen ömlik be a gőz a kocsiba.. fogyik a viz is a kocsiből... nincs semmilyen szaga csak mint a gőznek,párának...

Hát az h kadibol van e amoci azért én nem gondolom, holott volt felvetés rá.. de pl Diny-nél is készült egy kadi xe-s astra és annak se olyan a csatija.(ha majd odajucc lecci nézd meg nekem). A másik meg, hogy elvielg volt benne ETC amit nem hiszem, hogy a kadikba raktak... de lehet attol még kint kicserélhették a mocit.... nem tudom hogy lehetne moci száma alapján kinyomzni, hogy mibe volt gyárilag.

Link to comment
Megosztás:

van tervbe véve össznépi futam.hu látogatás? :D

Hát nem futam.hu, hanem KOE...King Of Europe...vasárnap lesz Tökölön amúgy...Futamos móka szombaton lesz...de a látványos kocsik már mind voltak szinte versenyen, a maradék még el sem készült, így szinte mindenki ki van tiltva...biztos lesz jó sok Szuzuki, meg Dévúúú... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nem futam.hu, hanem KOE...King Of Europe...vasárnap lesz Tökölön amúgy...Futamos móka szombaton lesz...de a látványos kocsik már mind voltak szinte versenyen, a maradék még el sem készült, így szinte mindenki ki van tiltva...biztos lesz jó sok Szuzuki, meg Dévúúú... :lol:

zsir...megyek alázni :D :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.