Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tudom, hogy hülyén hangzik, én sem hittem a szememnek elsőre, amikor velem történt, de önindító?

Nállam ez úgy nézett ki, hogy meleg motornál lassabban tekerte a motort, és nem indult be. A végefele meleg motor mellett már abszolult nem tekert, és csak szívta le az akksit. Két akkumulátorm volt, az egyik töltőn, a másik a Rekordban, és cserélgettem őket.

De ha jól teker az önindító, akkor ez is kilőve.

Nemmertem ezt mondani , nekem nemvolt iylen de halottam mástól én is! Egyébként szerintem valami elektronikai dolg lessz! És lehet relé hondacsin anno hogy a relé szarakaodott akkor biztitábla belerúg és pont az ac relé de nézdmeg a foglalatát lehet ott is van valami bibi!

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ha a Sportkormány átmérője megegyezik a gyárival akkor is kell bizonylat????

Szerintem mindig kell róla. És légzsákos helyett csak légzsákosat lehet elvileg ugye :D

Főleg ennyiért......Mondjuk kétségtelenül ritka, de jó ha ér 150e.ft-ot.....

Szerintem ér az annyit, amennyiért fent van. X20XEV motor + automata váltó (azt drágán mérik) + 4 szép felni jó gumikkal... már csak ezek is :D

Anti adott már múltkor egy működő relét... azzal sem indult be akkor...

Ma reggel beindult szinte simán... második tekerésre...

Amikor nem indul, akkor nem villog a check control véletlenül? :D

Benyanyomást tessék nézni a hídon legközelebb! :D

Link to comment
Megosztás:

Dinitől kérj egy másik AC relét, csak 1 próba erejéig.

Hátha....

Veled mi van hogy háromnegyed ötkor fórumozol? :D

ááááá 2 takarítónő porszívózik mellettem, nyomják a 2000W-os RaabKarcher porszívókkal, odakint meg elkezdtek építeni egy másik irodaházat és 4 napja azt hallom, hogy takktakktakktakktakk mert törik a követ :D klíma még nics ki kell nyitni az ablakot :D

Veled mi van hogy fél nyolckor már dolgozol? :D

Ha idegesít elvesszük a villanyt tőlük :lol:

Senki ne ijedjen meg, az Atom tevékenysége csak odáig tart hogy kijön a villany a kapuján, onnantól a MAVIR, az MVM és Pesten az Elmű szabályozza hogy melyik területeken legyen villany szóval nem ijedtünk meg :D

Link to comment
Megosztás:

Senki ne ijedjen meg, az Atom tevékenysége csak odáig tart hogy kijön a villany a kapuján, onnantól a MAVIR, az MVM és Pesten az Elmű szabályozza hogy melyik területeken legyen villany szóval nem ijedtünk meg :D

Azért az atomvillanásnak elég hamar lenne itt is nyoma :D

Link to comment
Megosztás:

holnap megnézzük a benya nyomást majd...bár ha indul akkor tökmindegy...

riasztó? hát... nem esett az eső szóval nem hiszem h beázott volna...

de ha ráér a 7végén a riasztós ismerős aki beszerelte akkor elmegyek hozzá hátha van ötlete ...

az önindító, lehet ludas akár mert ha áll aza utó 1-2 napot akkor már nehezen indul be ... és ugye motorcserekor az önindító maradt a régi...

tegnap haza értem 2óra dugóban állás után...leállítottam majd 1 perc után arrébb gurultam 1 métert vele mert rossz helyen álltam, szóval forró motorral indult is simán... aztán hűlt egy órát durván és már nem indult...go lurdi utána go haza( g astrával )...ez kb plussz 1 órá hülés még...de nem indult továbbra sem... reggel meg indult elég normálisan...

Link to comment
Megosztás:

leállítottam majd 1 perc után arrébb gurultam 1 métert vele mert rossz helyen álltam, szóval forró motorral indult is simán... aztán hűlt egy órát durván és már nem indult...go lurdi utána go haza( g astrával )...ez kb plussz 1 órá hülés még...de nem indult továbbra sem... reggel meg indult elég normálisan...

Ez igazán jól hangzik :D

Link to comment
Megosztás:

Jóóó má az xe??? KOE-n indulsz??? Mert Schuszi, meg Sanyika nem alszanak napok óta, hogy valami ex ne xe (hát ez qrva jóóó...) fenyegeti a bajnoki címüket... :D

most mé kell bántani a kocsim... :D nem jó az alapjárat, gőz tör be a szellőzőkön nemkicsit.... de most pont jo :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.