Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Főleg ennyiért......Mondjuk kétségtelenül ritka, de jó ha ér 150e.ft-ot.....

Ma láttam egy 5ajtós Astra-t, 2.0 16V volt a hátuljára írva... Aztán amikor meglátta hogy jövök elkezdett mutogatni a kocsiban, ültek még mellette 3man mindenki nézett hátra a srác meg lehúzódott és indexelt hogy előzzem meg... Lehet meg akarta nézni a hátulját is a kocsimnak vagy nemtom... utánna meg követett amíg arra jött amerre én. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma láttam egy 5ajtós Astra-t, 2.0 16V volt a hátuljára írva... Aztán amikor meglátta hogy jövök elkezdett mutogatni a kocsiban, ültek még mellette 3man mindenki nézett hátra a srác meg lehúzódott és indexelt hogy előzzem meg... Lehet meg akarta nézni a hátulját is a kocsimnak vagy nemtom... utánna meg követett amíg arra jött amerre én. :D

Nekem is ilyen.De XE-t nem próbálnék be.....

Link to comment
Megosztás:

mikor besötétedett villany volt?? Ha igen akkor épp dolgozom :D :D Jónektek énmeg hajtom itt bent a dinamót! :D

Lurdynál kint azt csinálják a lámpák hogy idönként (gondolom ha túlmelegszenek) kikapcsolnak majd egy idő után (gondolom ha kihűltek) akkor nagy nehezen vissza szal valamit nem jól csinálsz Te ott bent :D

Link to comment
Megosztás:

ugyanazt csinálja mint legutóbb...

Benyaszűrő esetleg nemlehet??? Nemtom csak tipp! Mondjuk opelen sokkal kultúráltabb az AC mint Hondában volt abban halottam ha nem ment,opelben mégcsak hallanisem lehet csak a relék ha húznak , abból meg nemtom mihúz és mi nem! :D

Link to comment
Megosztás:

Mi az a BEO?

ááááá 2 takarítónő porszívózik mellettem, nyomják a 2000W-os RaabKarcher porszívókkal, odakint meg elkezdtek építeni egy másik irodaházat és 4 napja azt hallom, hogy takktakktakktakktakk mert törik a követ :D klíma még nics ki kell nyitni az ablakot :D

hátezkész :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi az a BEO?

ááááá 2 takarítónő porszívózik mellettem, nyomják a 2000W-os RaabKarcher porszívókkal, odakint meg elkezdtek építeni egy másik irodaházat és 4 napja azt hallom, hogy takktakktakktakktakk mert törik a követ :D klíma még nics ki kell nyitni az ablakot :D

hátezkész :D

BEO = Beosztott :D Ha idegesít elvesszük a villanyt tőlük :lol: Csak akkor tesem tudsz melózni! Vagy dobj le egy b@szottnagy radírt a pórszívó elé hátha betesz neki! :D Ha a takarítónő 1 fogú akkor ajánld fel neki ha nem porszívózik megtanítod 1 foggal szotyizni! :D :P Akik meg törik a betont Kiabáld ki nekik,hogy azt üzente nekik a főnök hogy mindenki hazamehet fizetett szabira! ;) Klímára nincs ötletem vagy is van strand öltözet! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem merem megzavarni...már egész jól megtanulta, hogy nem szabad a szünetmentesre dugni a porszívót.......ha összezavarom kezdhetjük az oktatást előlröl :D

Hát nálunk is volt sztori mikor a felmosáshoz a generátor tekercshűtővíz mintavételezőből engedtte a melegvizet ami desztvíz :D :D eccercsak jött az alacsony jelzés hát mitlátni azzal mosnak fel! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anti adott már múltkor egy működő relét... azzal sem indult be akkor...

Ma reggel beindult szinte simán... második tekerésre...

Létezik hogy valami feltud melegedni annyira hogy ne induljon ez a f@s?

A benzinszűrő a motorcserekor szintén cserélve lett...

holnap délelőtt rálesünk a szerelőmmel de kétlem hogy bármit találnánk majd...

Link to comment
Megosztás:

Anti adott már múltkor egy működő relét... azzal sem indult be akkor...

Ma reggel beindult szinte simán... második tekerésre...

Létezik hogy valami feltud melegedni annyira hogy ne induljon ez a f@s?

A benzinszűrő a motorcserekor szintén cserélve lett...

holnap délelőtt rálesünk a szerelőmmel de kétlem hogy bármit találnánk majd...

nekem egyszer a Boci azt játszotta hogy az egyik lámpa mikor zöldre váltott elindúltam és mikor raktam volna 3ba leállt az egész. Akármit csináltam nem indult. Otthagytam mert siettem a Lurdyba és a mellete lévő utcában állt meg, aztán délután mentünk Dinyvel érte, kiriasztottam és ment. Azon agyaltunk hogy lehet a riasztó szórakozott. Előtte nemsokkal vettem a Balázskától és szar tető szar szigeteléssel volt és nagy esőzés volt előtte este. Lehet beázott a riacs. Előtte is csinálgatott olyat hogy csakúgy elkezdett riasztani meg hasonlók. Azóta már rendberaktam a dolgokat és nem szórakozik semmi a mocin kívűl :D

Link to comment
Megosztás:

Létezik hogy valami feltud melegedni annyira hogy ne induljon ez a f@s?

Tudom, hogy hülyén hangzik, én sem hittem a szememnek elsőre, amikor velem történt, de önindító?

Nállam ez úgy nézett ki, hogy meleg motornál lassabban tekerte a motort, és nem indult be. A végefele meleg motor mellett már abszolult nem tekert, és csak szívta le az akksit. Két akkumulátorm volt, az egyik töltőn, a másik a Rekordban, és cserélgettem őket.

De ha jól teker az önindító, akkor ez is kilőve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.