Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megyek ki este, hacsak nem csepeg el az összes olajam amig itt ülök melóban.

Igazad van Albi a zöldkari meglett végülis mára csak hát az is pénz volt...a szélvédőm is ugye javításra szorul a kavics felverődés miatt...

Jah és egy felnimet görgöztetni kellett volna...minimum...

kormányomat akarja valaki ba*ztatni? csak mert akkor kiviszem az újat...

Link to comment
Megosztás:

Főnök Accordjának elejét lenullázták, kapott kölcsönautót. ufocivic 1.4. megmutatta milyen, mentünk egy kört, aztán a felétől átvettem. Van benne 990km, na akkor egyes456ezervált456ezerváltrednávisszavált56ezervált de nem történt semmi. Faxnak se kéne egynégyes. Főleg ebből az ufóból. De bejárattam :D Most már mehetek enni :D

Link to comment
Megosztás:

Albert...gondolj bele, majd 2020-ban ezt is fanolja valami csöves mint mi...azt agyal, hogy facéééé eszi az olajat, mikor minden héten cseréli benne... :D

Ez egy csereautó. Én adtam neki először szerinted? Ráadásul nem küldtem el tiltásig. Még ha tájper lenne fanolnák biztos de egy egynégyest nem fognak az hótziher

Link to comment
Megosztás:

Ez egy csereautó. Én adtam neki először szerinted? Ráadásul nem küldtem el tiltásig. Még ha tájper lenne fanolnák biztos de egy egynégyest nem fognak az hótziher

Sajan Hondából még az 1.8 sem az igazi :D Talán a 2.2 es VTI az már valami asszem van ekkor benyás moci! Az 1.4 et csinálták Delsol CRX be is nagyon lehelet gyönge az is! :D

Link to comment
Megosztás:

Ez egy csereautó. Én adtam neki először szerinted? Ráadásul nem küldtem el tiltásig. Még ha tájper lenne fanolnák biztos de egy egynégyest nem fognak az hótziher

...ezt írd már be a sima F Astra topicba... :D :D :D

...amúgy szerinted a 990 km alatt hány álattal találkozott szerencsétlen ótó??? :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom jelezte-e már valaki de a tagok részletes bemutatkozását nem lehet elolvasni az oldalon... Legalábbis én rákattanok és felugrik az oldal tetejére.

Windows XP SP2 és Internet Explorer 7, ha ezzel kiderül valami. :D

Írta Hemi a hibajelentősbe, hogy az oldalak frissítése eltüntetett pár hibát, de az a modul, ami akkor működne, az meg besz@rt. Ha lesz rá ideje, megcsinálja. :D

Link to comment
Megosztás:

Írta Hemi a hibajelentősbe, hogy az oldalak frissítése eltüntetett pár hibát, de az a modul, ami akkor működne, az meg besz@rt. Ha lesz rá ideje, megcsinálja. :D

Eza GSI CLUB oldal?? Mart ha igen nálam van az ügy :D Kivan találva a megoldás! És folyamatban van úgyhogy moment Please!

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom jelezte-e már valaki de a tagok részletes bemutatkozását nem lehet elolvasni az oldalon... Legalábbis én rákattanok és felugrik az oldal tetejére.

tudjuk és sajna nem láccik a megoldás miért lett rossz. Ha minden igaz lesz egy új motorja az oldalnak, de addig bemutatkozás nélkül szívesen felraklak!

Link to comment
Megosztás:

tudjuk és sajna nem láccik a megoldás miért lett rossz. Ha minden igaz lesz egy új motorja az oldalnak, de addig bemutatkozás nélkül szívesen felraklak!

Köszi szépen...

MSNre tudnál jönni egy kicsit vagy légyszi küldd el a számod priviben... Megszivattak a MÁVnál. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.