Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

te mindíg belémkötsz ha rosszúl rok valamit, bezzeg ha te írsz rosszul valamit akko magadba nem kötsz bele. Amúgy meg leszarom mostmár direkt szarul fogom irni.

Azt is elb@sznád mert nem tudod hogy hogy kell heJesen. De hogy lehet hosszú ő vel írni, hogy sŐr? Ez kész :D

És a rosszUl az egyszerűen rövid u.

Link to comment
Megosztás:

te mindíg belémkötsz ha rosszúl rok valamit, bezzeg ha te írsz rosszul valamit akko magadba nem kötsz bele. Amúgy meg leszarom mostmár direkt szarul fogom irni.

Hagyjad. Albert ír a leghelyesebben, viszont ő vált át mértékegységeket a legszarabbul. :D

Ui.: Tudom, majd jön Coupe, és átírja ezt a hozzászólást. :D

Link to comment
Megosztás:

felkerültek a nyári gumik...nagy dolog

de az olaj mint most kiderült csöpög folyamatosan, valahonnan az olajszűrő környékétől jöhet... nem sikerült kideriteni még...

lejárt a zöldkártya, pár nap és lejár a műszaki, bizotsito nem küldte a negyedéves csekket sem még...

mi kell még...

Link to comment
Megosztás:

felkerültek a nyári gumik...nagy dolog

de az olaj mint most kiderült csöpög folyamatosan, valahonnan az olajszűrő környékétől jöhet... nem sikerült kideriteni még...

lejárt a zöldkártya, pár nap és lejár a műszaki, bizotsito nem küldte a negyedéves csekket sem még...

mi kell még...

Hozd ki a Lurdyhoz :D

Zöldkártyát meg csináltasd meg gyorsan :D

Link to comment
Megosztás:

A kerület száma után ha római számmal írod akkor pontot kell tenni Mr. SmartyPants :D :D

ma Alberté az első:

http://emil.alarmix.org/artsweet/images/bukta_nagy.jpg

Az akkor elé meg nem ártott volna egy vessző de ezek apróságok a sőr a rosszúl és a rejtéj mellett.

Gyorsan hozzad mer éhes vagyok :D

Lacee no para, hetesbuszon és négyeshatosvillamoson nem csöpög :D Szerintem gyorsan megtaláljátok az okát, a zk ha jól tudom már rendeződni látszik, a biztosítás az még április végéig érvényes. OK a műszaki az tényleg cumi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.