Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen és így a becsületes törvénytisztelő polgár szíííja meg a roszabbik végét!! :D :D :D

Life is hard :D

Vóna egy práblemem, mégpedig hogy beázik a verda. Szépen beszivárog a víz a tetőablaktekergetőnél. Mielőtt szétszedem valami jótanács ötlet bármi mittoménmi?

Link to comment
Megosztás:

Life is hard :D

Vóna egy práblemem, mégpedig hogy beázik a verda. Szépen beszivárog a víz a tetőablaktekergetőnél. Mielőtt szétszedem valami jótanács ötlet bármi mittoménmi?

Vezesd a szívócsonkhoz és meg van oldva a vízbefecskendező rendszer :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó!!!

Amúgy ezt a sok segítőkész embert :lol:

Redi jól jön ha segít Xray mert egyedül nem bírsz el két kilónál többet úgyhogy a vödör talán picit túlzás volt :D

De Albert ha gondolod viszünk sört is hát töbszem többet lát alapon megszakértjük sörrel a kezünkben hogy mi is folyik és hol is?? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

a fentiekből következőleg nem 3sör= 1sör hanem

4sör= 1sör

és 1sör= nemsör!

Norbi arra céloztam hogy ha telemenne a vödör sörrel akkor nem birnád el de hagyjuk látom már az eszed se a régi :D

Én nem járok gyúrni, mer utálok. Inkább megyek este pókerezni ha valaki ég a vágytól csatlakozni akkor szóljon.

Link to comment
Megosztás:

Life is hard :D

Vóna egy práblemem, mégpedig hogy beázik a verda. Szépen beszivárog a víz a tetőablaktekergetőnél. Mielőtt szétszedem valami jótanács ötlet bármi mittoménmi?

Nekem rémlik valami olyasmi, hogy valakinek volt beázás bibi.. elvileg van valami vizelvezetés.. talán a két szélénél.. nem tom, nincs tető ablicskum... az illetőnek az volt eldugúlva.. valami gumicső viszi le a vizet.. talán az A oszlopba..vagy.. nem tom.. már rég volt.. és csak dereng... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem rémlik valami olyasmi, hogy valakinek volt beázás bibi.. elvileg van valami vizelvezetés.. talán a két szélénél.. nem tom, nincs tető ablicskum... az illetőnek az volt eldugúlva.. valami gumicső viszi le a vizet.. talán az A oszlopba..vagy.. nem tom.. már rég volt.. és csak dereng... :D :D

az úgy van hogy a négy sarkánál az a és a c oszlopokban vezeti el a vizet egésszen a sárvédökig. Ez szokott esetleg eldugulni vagy mivel gumi volt fénykorában elöregszik és eltörik vagy kirepedezik. Vagy maga az ablak nem szigetel jól akkor meg úgyis csere. Ezek a hibák szoktak lenni.

Link to comment
Megosztás:

Hosszú szerelési folyamat amúgy, kb 3 óra. 10 perc a hibamegállapítás 1 óra piaszünet, 2 perc eldönteni hogy mi legyen, 1 perc rájönni ha tetőablak csere kell hogy akko hívjuk Dinyt, 30mp míg kicseng és megbeszéljük hogy majd hoz egyet, a maradék a pizzarendelés, evés és piálás ideje. :D

Ja és pár pia után eszébet jut a csürhének hogy ez kert úgyhogy grillparti éjszakába nyúlóan még töb sörrel és haverok meg csajok hehe

Link to comment
Megosztás:

nah.. csak jól derengett valami..

Amúgy meg LOL.. látom, te mindig sziporkázol.. a szigeten is párszor majdnem padlót fogtam :D

Hát elvagyok eresztve hülyeséggel asszem :D Nembaj így vidám az élet. Viszont ha szar a kedvem azt mindenki tudja akkor, és nem is nagyon szereti senki sem. Tudok én komoly lenni csak nem szeretek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.