Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha jársz pesten, nekem van egy biztositos barátom.. nem számít a bonusz, allianz hungary 12875FT/negyedév :D

simán lemndod a biztosítást, és ami fenmaradó összeg van negyedév közepén akkor azt kötelesek visszautalni neked! Bárho, köthecc uj auto vásárlásnál biztosítást

Amúgy ugye November környékén lehet biztosítót váltani??? Ez az összeg az A0 -s besorolás??? Ha igen akkor megkereslek én is amikor váltani lehet! :D

Psze csak ha nem okozok problémát! :D

Link to comment
Megosztás:

ha jársz pesten, nekem van egy biztositos barátom.. nem számít a bonusz, allianz hungary 12875FT/negyedév :D

simán lemndod a biztosítást, és ami fenmaradó összeg van negyedév közepén akkor azt kötelesek visszautalni neked! Bárho, köthecc uj auto vásárlásnál biztosítást

Hát pesten nem szoktam járni de ezért már megérné felmenni... Nincs esetleg MSNed vagy valami hasonlód hogy tudjunk erről trécselni kicsit? :D

Link to comment
Megosztás:

Hmm ez az új árszabásuk gondolom , de a KÖB-nél ne köss semi esetresem nembiztos hogy a legocsóbb az jó , ha meg valami bajvan lapítanak mint sz..r a fűben! én most b3 ban vagyok 13.450 a biztosításom! Mondjuk bekaphassák nyugodttan mert ugye kort is néznek és nemhiszem el hogy a vén tatáknál a fiatalok több balesetet okoznának szal nemtartom reálisnak hogy ezért meg mondjuk, csak mert pesten laksz és fiatal vagy többet kell fizetni! :D :D

Pedig ez igy van.....statisztikailag mi vagyunk mi voltunk a legrosszabb életkorban....bp-i ffi, 25 alatt.....mi ők okozták a legtöbb balesetetet :D

Azt nem értem miért érint téged, hogy a biztosító hogy fizet a károsultnak?? Tudom ez kicsit önző és paraszt megnyilvánulás, de sajnos semmit nem tudsz tenni ha téged tör össze valami mávos/köbés gyökér :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig ez igy van.....statisztikailag mi vagyunk mi voltunk a legrosszabb életkorban....bp-i ffi, 25 alatt.....mi ők okozták a legtöbb balesetetet :D

Azt nem értem miért érint téged, hogy a biztosító hogy fizet a károsultnak?? Tudom ez kicsit önző és paraszt megnyilvánulás, de sajnos semmit nem tudsz tenni ha téged tör össze valami mávos/köbés gyökér :D

Pedíg a vén trottyoknak kéne többet fizetni! :D Tudod van a kalsszikus történet mikor megkérdezi a gyerek a nagypját aki csak vasárnaponként vezet:

Na Tata milyen a körforgó hogy tetszik?? Tata: -tetszik tetszik csak a fa..ért tesznek a közepébe dombot! :D :D ű

Nálunk is van pár GYÖNGYMASZAT nyugdíjas engem megmondom őszintén idegesítenek a stílusukkal nem mondom hogy én nem vagyok kressz tisztelő polgár de nekem ha jobrateszi ki az indexet ne balra kanyarodjon a marha! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pedig ez igy van.....statisztikailag mi vagyunk mi voltunk a legrosszabb életkorban....bp-i ffi, 25 alatt.....mi ők okozták a legtöbb balesetetet :D

Azt nem értem miért érint téged, hogy a biztosító hogy fizet a károsultnak?? Tudom ez kicsit önző és paraszt megnyilvánulás, de sajnos semmit nem tudsz tenni ha téged tör össze valami mávos/köbés gyökér :D

Benne van a pakliban,de amíg nekem a MÁV-nál 31E és a köv biztosító 57E....hááát...

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz csak mikor majd zsebből kell rendezned a biztosító helyett akkor te is elgondolkozol hogy ,,,,,, miért is ide jöttem! :D

Min kell elgondolkozni? :D Az ellen védtelen vagy ha a köbe-s kamion összetör, és a köbe -mint köcsög társaság- neked nem fizet hanem szivat és huzza az időt....ez ellen mehetsz akármilyen biztosítóhoz....

Link to comment
Megosztás:

Min kell elgondolkozni? :D Az ellen védtelen vagy ha a köbe-s kamion összetör, és a köbe -mint köcsög társaság- neked nem fizet hanem szivat és huzza az időt....ez ellen mehetsz akármilyen biztosítóhoz....

Aliancéval csak + tapasztalatom van pl: pesten a Boráros téren belémdurantott egy nő , betétlap elismert stb kárszakértő felmérte és kb 2* est fizettek a 17 éves Hondára mint amenyi kárvolt nembaj belefért a kerékcsapágy csere nem volt veszélyes a koccanás a homlokfalat kellet kicsit kihízni nyulványok okésak voltak amúgy 120 at csengettek! Én Kb 60 ra számoltam! :D De így nagyon faja volt jóljött az összeg! Az átutalás kb 1-2 héten belül megvolt a pénz előbb jött a számlámra mint a levél amiben a felajánlott öszeg volt :D És levélben az volt ha ez mégsem fedezné a költségeket számlla ellenében fizetik a fölét! Szal KORREKT csapat!

Link to comment
Megosztás:

Azért ez egy kicsit szerencsés dolog volt... nekem nemrég kicsit vontatottabb volt az allianzos kárrendezésem,

többször kellett bemenni, és már perrel fenyegetőztem, mire mindent kifizettek. Egyébként meg eddig minden

évben máshol voltam biztosítónál (MÁV- KH- Union), de eddig csak a MÁV tudta normálisan intézni a bónusz

átírást, és a negyedéves csekkeket. A másik kettővel csak a bajom volt eddig :D

Link to comment
Megosztás:

Aliancéval csak + tapasztalatom van pl: pesten a Boráros téren belémdurantott egy nő , betétlap elismert stb kárszakértő felmérte és kb 2* est fizettek a 17 éves Hondára mint amenyi kárvolt nembaj belefért a kerékcsapágy csere nem volt veszélyes a koccanás a homlokfalat kellet kicsit kihízni nyulványok okésak voltak amúgy 120 at csengettek! Én Kb 60 ra számoltam! :D De így nagyon faja volt jóljött az összeg! Az átutalás kb 1-2 héten belül megvolt a pénz előbb jött a számlámra mint a levél amiben a felajánlott öszeg volt :D És levélben az volt ha ez mégsem fedezné a költségeket számlla ellenében fizetik a fölét! Szal KORREKT csapat!

Ez egy kedves történet, de mit csinálsz ha nem ilyen jófej a másik (egyébként hibás) fél biztosítója?

Vagy kitört a hippiszellem és legyen mindenki jó a másikhoz mert akkor jobb lesza világ? (egyébként ez igy lenne de nemlesz)

Vagy vegyen mindenki eredeti cd-t mert akkor szegény kiadók majd tudnak engedni az árból? :D

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz csak mikor majd zsebből kell rendezned a biztosító helyett akkor te is elgondolkozol hogy ,,,,,, miért is ide jöttem! :D

Figyu!

Nekem volt most dolgom biztosítóval,mind szarrágó!

K&H-s volt a barom,ha nem telózok el 17E-t ma sem lenne pénz belőle!

Szal ne gyere nekem azzal,hogy így nagy biztósító,meg úgy nagy biztosító...baromság.

Link to comment
Megosztás:

Akkor le vagyok maradva......

Nem vagy egyedűl.. valahol elsiklottam felette... :D :D

Tegnap: MOndom Dininek:

" -..elhiszed,ha asszondom be volt húzva a kézi?"

" - NEM!" :lol:

Pedig tényleg.. a kézis kanyar után nem engedtem ki teljesen.. mondjuk azon a szinten(kb 1 vagy 2. katt) szerintem pontosan semmit fog :D

De arra elég volt,hogy a gyorsulás után a műszerfalra pillantva sárga lámpa mellett egy pirosat is megpillantva egy pillanatra berottyantsak.. aztán látom hogy "csak" a kézi... és a helyzetét :irúl-pirúl:

Pehi: jópofa volt.. még mutogatta is hogy 3!! 3!! (személy) a felüljáron meg nyomtam egy kis féket, mert tudtam,hogy felkenődik ha nem jön bééé elém :P

Keress tovább.

Kérdezte Zsoltiiii, hogy ki tudna elmenni vele.

Demó még be is írta, hogy : hol is van pontosan ez a szekér ?

ui: múlt hét vége fele valamikor

hmm.. ez már rémlik is.. csak ebből még nem volt egyenes következmény,hogy meg is vette..

Nincs....valamiért olyan hülyén magasan van :D egyébként a cél ez lenne (imho k.urvajo kép) :D

Jesszusom!! Hondááát akarsz?!?!?! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nincs....valamiért olyan hülyén magasan van :D egyébként a cél ez lenne (imho k.urvajo kép) :D

Pár rugótól még nem lesz Astrából honda.....

mivoltmivolt

Korán elment a Suzuki club aztán Pehi elkente az astrák száját amíg nem jött Coupé Lanti autójával(meg Diny is asszem)...... és bebizonyították h egy xe valóban 35lóval erősebb mint egy ne:lol: :D :D

De amit utána Coupé levágott azon sírtam a röhögéstől(Elverte Dinyt is Lanti autójával)

Ezt én is élvezném naphosszat :lol: :D :D :P ;)

Da majd ők hitelesebben elmesélik mert közben a megfagyással kűzködtem

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem ennek az FK lámpának a kábelezését és valahogy nem értem hogy miért kell hozzá 1km kábel... A Sonart csak be kellett pattintani, összekötni a sima csatikkal és már működött is, ennek meg a bal lámpánál van egy kábelköteg és onnan megy át a power a jobb oldalra is... Nemvágom hogy miért volt erre szükség. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.