Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez sötétszürke... Nekem tetszik. Szerintem nem sok különbség lenne a fekete és ez közt, szal nekem egyenlőre marad. Én is mindíg fekete autót akartam egyébként, de a sötétkék után ez most full feketének tűnik. :D

az avatarod képen nagyon mutatós, grat hozzá.... használd egészséggel! :D

Link to comment
Megosztás:

Ez sötétszürke... Nekem tetszik. Szerintem nem sok különbség lenne a fekete és ez közt, szal nekem egyenlőre marad. Én is mindíg fekete autót akartam egyébként, de a sötétkék után ez most full feketének tűnik. :D

Hát én is feketének láttam pedíg nem vagyok színtévesztő! :D Ha szürke ha feket ebengumba szép ! :D És a 2 részes FK is sokat dob!

Link to comment
Megosztás:

Én visszakerestem a hozzászólásokat,de Tom régi GSi-jén kivül nem láttam belinkelve eladó Gsi-t.......

Mennyiért vetted?????Látom lesz eladó angel lámpád :D

Lessz neki :D Nekem mondta! :D Ha nemkéne a vezérléssel meg a tőkékkel bíbelődnöm meg is venném tőle de így nemfussa a keret! :D

Link to comment
Megosztás:

papíron az én gumim oldalfal picit magasabb mint a tiéd, és ahogy a kéepekt nézegetem kb ugyanakkora hely van mint most neked (talán egy hangyafing.nyival kevesebb)....ha ebből lecsapok 2 centit az csúnyán fog darálni :D

Ha berugózik egy úthibánál, fekvőrendőrnél, stb, akkor nem ér bele? Mert ha nem, akkor akármilyen rugót

raksz bele, nem is fog :D Egyébként meg hova akarod még lefele vinni, pesti utakra? Nincs elég alacsonyan? :D

Aha... és ha az világít akkor bekapcsolva van avagy ki? :D

Szerintem ha égve marad, akkor szar a folytószelepházban a motorja. Típushiba ezeknél.

Link to comment
Megosztás:

Én visszakerestem a hozzászólásokat,de Tom régi GSi-jén kivül nem láttam belinkelve eladó Gsi-t.......

Mennyiért vetted?????Látom lesz eladó angel lámpád :D

Keress tovább.

Kérdezte Zsoltiiii, hogy ki tudna elmenni vele.

Demó még be is írta, hogy : hol is van pontosan ez a szekér ? :D

ui: múlt hét vége fele valamikor

Link to comment
Megosztás:

Keress tovább.

Kérdezte Zsoltiiii, hogy ki tudna elmenni vele.

Demó még be is írta, hogy : hol is van pontosan ez a szekér ? :D

ui: múlt hét vége fele valamikor

Az már 10 nappal ezelött volt.....Azóta bármi történhetett.

Arra nem is gondoltam :D :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi, köszi mindenkinek. :D

coupe, nekem továbbra sem tetszik ez a különindexes megoldás és esküszöm hazafelé kevesebbet láttam vele mint az egybeindexessel. Lehet hogy azért mert rosszul van beállítva, de furcsa volt. :D

Gabi, majd akkor megnézetem az autószerelővel, úgyis kell vinnem mert nem fog a kézifék, meg a jobb első keréknél balkanyarnál roppan valami. :D

Link to comment
Megosztás:

Gabi, majd akkor megnézetem az autószerelővel, úgyis kell vinnem mert nem fog a kézifék, meg a jobb első keréknél balkanyarnál roppan valami. :D

Ha lóg a szívósorban az ETC szelep, akkor az kuka. De úgysem fontos eszköz :D

Kormánytekerésnél roppan? Mert akkor 99% hogy toronycsapágy, az nem egy vészes dolog,

lehet kapni hozzá olcsó toronyszilentet is, éppen én is azt tesztelem :D

Link to comment
Megosztás:

Íme:

bizt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az előző autóm nekem is a Postánál volt, de ilyen feltételek mellett nem hiszem hogy vissza szeretnék oda menni. Bár még azt sem tudom biztosan hogy köthetek-e másik biztosítónál biztosítást... Ha a postánál lemondó nyilatkozattal lemondtam a KGFB-t akkor az elvileg teljesen megszűnt és szabadon választhatok utánna ugye? Remélem nem kell még 3/4évig a Postának fizetnem mert az szívás lenne. :D

Link to comment
Megosztás:

Íme:

Az előző autóm nekem is a Postánál volt, de ilyen feltételek mellett nem hiszem hogy vissza szeretnék oda menni. Bár még azt sem tudom biztosan hogy köthetek-e másik biztosítónál biztosítást... Ha a postánál lemondó nyilatkozattal lemondtam a KGFB-t akkor az elvileg teljesen megszűnt és szabadon választhatok utánna ugye? Remélem nem kell még 3/4évig a Postának fizetnem mert az szívás lenne. :D

ha jársz pesten, nekem van egy biztositos barátom.. nem számít a bonusz, allianz hungary 12875FT/negyedév :D

simán lemndod a biztosítást, és ami fenmaradó összeg van negyedév közepén akkor azt kötelesek visszautalni neked! Bárho, köthecc uj auto vásárlásnál biztosítást

Link to comment
Megosztás:

Íme:

http://kepfeltoltes.hu/080405/bizt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az előző autóm nekem is a Postánál volt, de ilyen feltételek mellett nem hiszem hogy vissza szeretnék oda menni. Bár még azt sem tudom biztosan hogy köthetek-e másik biztosítónál biztosítást... Ha a postánál lemondó nyilatkozattal lemondtam a KGFB-t akkor az elvileg teljesen megszűnt és szabadon választhatok utánna ugye? Remélem nem kell még 3/4évig a Postának fizetnem mert az szívás lenne. :D

Hmm ez az új árszabásuk gondolom , de a KÖB-nél ne köss semi esetresem nembiztos hogy a legocsóbb az jó , ha meg valami bajvan lapítanak mint sz..r a fűben! én most b3 ban vagyok 13.450 a biztosításom! Mondjuk bekaphassák nyugodttan mert ugye kort is néznek és nemhiszem el hogy a vén tatáknál a fiatalok több balesetet okoznának szal nemtartom reálisnak hogy ezért meg mondjuk, csak mert pesten laksz és fiatal vagy többet kell fizetni! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.