Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

bocsesz sejtettem h másra gondolsz de nem kapcsoltam...

a szerelőm azt mondta kölcsön adja a krova készletét a 7végére...ma este átgurulok érte, elvileg kicsi torx is lesz neki ...

szombaton azthiszem neki tudok ugrani a dolognak...ha jó idő lesz

Az új belső instalja kapcsán teeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Link to comment
Megosztás:

Én már gondolkodtam azon, hogy a szakadt combtámaszos J1 ülést megcsinálom dolgozószéknek :D

rendberakatni, kitisztíttatni, kereket alá és kész.....mondjuk egy könyöktámaszt elbírna

Húgom is azon nyomja. Jó félbőr Veki ülés.

Irodaiszék leszed, ülés rácsavaroz oszt jó. könyöktámasz az asztal, fogadjunk most is azon támaszkodsz :D

Link to comment
Megosztás:

tegnap megint megkérdezték, hogy 17es felnim van e.....jól átver mindenkit az OZ....lehet, hogy marad :D

venni kell rá gumit, hogy beférjen a 60as rugó :D

Nem kell mindent elhinni amit mondanak.... :lol: :D Ha veszel másik gumit se biztos hogy el fog férni :D :D

Link to comment
Megosztás:

széles a 7.5-es felnire a 205-ös gumi 45-ös peremmel.....nagyon lufi :D

ha több hely lenne alárakatnám a rugót

Hát nemtudom azért ez szerintem nem így van. Nekem 195/45/16 van és előtte 205/45/16 volt 7-es felnin és a különbség nagyon nagyon minimális. Szinte semmi. Neked a 205/45/16nak legalább olyan egyenesen kéne állia mint nekem a 195nek, de talán még megdölve is kéne lennie. Szerintem ez gumi függő nem méret függő jelen esetben.

Link to comment
Megosztás:

És szerinted ettöl nagyobb lesz a hely?????????

A cél nem az, hogy nagyobb legyen a hely hanem, hogy be lehessen rakni a 60-as rugót előre....szerintem most nem fér be. De ha olyan gumival használom aminek alacsonyabb az oldalfala vagy trapézosabban áll a felnin akkor odaférne :D

Link to comment
Megosztás:

A cél nem az, hogy nagyobb legyen a hely hanem, hogy be lehessen rakni a 60-as rugót előre....szerintem most nem fér be. De ha olyan gumival használom aminek alacsonyabb az oldalfala vagy trapézosabban áll a felnin akkor odaférne :D

Nekem szélesebb a felnim és kijebb is van mint neked,de nem ér bele annyira...Kicsit persze beleér a dobbetétbe,de az kit érdekel.....Ha másik gumit veszel akkor is bele fog érni :lol: :D :D Antinak is elfért meg kecsónak is elfér a 9" Et 30al,pedig az nagyon lent van :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem szélesebb a felnim és kijebb is van mint neked,de nem ér bele annyira...Kicsit persze beleér a dobbetétbe,de az kit érdekel.....Ha másik gumit veszel akkor is bele fog érni :lol: :D :D Antinak is elfért meg kecsónak is elfér a 9" Et 30al,pedig az nagyon lent van :D

papíron az én gumim oldalfal picit magasabb mint a tiéd, és ahogy a kéepekt nézegetem kb ugyanakkora hely van mint most neked (talán egy hangyafing.nyival kevesebb)....ha ebből lecsapok 2 centit az csúnyán fog darálni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.