Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Van értelme fúrt + mart (meg megvuduzott) tárcsákat venni? Tudtommal azok akkor jobbak ha sokat és erősen fékezel mert hamarabb hül vissza a tárcsa....jellemzően versenypályán....de utcára van e értelme? Nekem inkább erősebb fékhatás kellene, a melegedés elég másodlagos.

Link to comment
Megosztás:

Szíjból inkább Gates vagy gyári GM (abban is Gates van). Vízpumpát így nem ismerem, arról Viktor tudna

nyilatkozni tán, hogy az milyen minőség. :D

Gates oké hondában is azt használtam, de nemtudttam gyárt opelhez is! A vízpumpa érdekelne! na majd Viktor megnyilatkoztatom! THX mindenkinek ! :D

Link to comment
Megosztás:

Van értelme fúrt + mart (meg megvuduzott) tárcsákat venni? Tudtommal azok akkor jobbak ha sokat és erősen fékezel mert hamarabb hül vissza a tárcsa....jellemzően versenypályán....de utcára van e értelme? Nekem inkább erősebb fékhatás kellene, a melegedés elég másodlagos.

Vegyél előre nagyobb féket :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Van értelme fúrt + mart (meg megvuduzott) tárcsákat venni? Tudtommal azok akkor jobbak ha sokat és erősen fékezel mert hamarabb hül vissza a tárcsa....jellemzően versenypályán....de utcára van e értelme? Nekem inkább erősebb fékhatás kellene, a melegedés elég másodlagos.

Redi! Szoktad te olvasni a technikai topikot is? :D

És még leszólja a Lurdy topikban szegény új fórumozót, hogy nem képes olvasni. :D

Link to comment
Megosztás:

Olyan könnyen beszél mindíg a pénzről, mintha lapátolná otthon. Nem is tudja mi az a kevés pénz. Van aki pedig az én fizumat is elfogadná saját fizunak. Sőt

Mert meg tudom tervezni a kölcségvetésmet.

Még egy gondoltat tennék hozzá: eöeöeöeöeöööööööööööööööööööeeeeeeeeööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.