Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mikor fényezed a sárgát??? :D

Vannak olyan emberek akik tanulnak a saját kárukból(ha már nem voltak olyan okosak hogy a máséból tanuljanak)és vannak olyanok akik a sajátjukból se.....Én az elsőhöz tartozom.....tehát nem :lol: :D ....Te tudod melyikhez tartozol??????? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Vannak olyan emberek akik tanulnak a saját kárukból(ha már nem voltak olyan okosak hogy a máséból tanuljanak)és vannak olyanok akik a sajátjukból se.....Én az elsőhöz tartozom.....tehát nem :lol: :D ....Te tudod melyikhez tartozol??????? :D :D :D

Ha tudnám nem csinálnám a 30 éves rozsdahalmot...hanem már egy rs4-ben csücsülnék... :D

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek a sajátja tetszik és mindig az a legjobb, én alapból nem kerestem sem fehéret sem kéket, nekem a fehér nagyon alap, amolyan seszínű, a kék meg túl sok van belőle és már senki nem nézi meg, ha lenne szép sárga, mint például a cupe-jé azt vettem volna!

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek a sajátja tetszik és mindig az a legjobb, én alapból nem kerestem sem fehéret sem kéket, nekem a fehér nagyon alap, amolyan seszínű, a kék meg túl sok van belőle és már senki nem nézi meg, ha lenne szép sárga, mint például a cupe-jé azt vettem volna!

Tudtam, hogy megjelensz... :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja...érdekes a gyors kocsiknak mint Ferrari, GSI, egész jól áll a piros... :D :D

Mondjuk én nem vennék pirosat...de ez az én véleményem...azt kész-passz... :D

Én mikor megláttam a mostani autómat élőben, már tudtam akármennyiért adja megveszem, nagyon szép volt első látásra :D szerettem a másik GSI-met is de ez 3x felülmúlja!

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek a sajátja tetszik és mindig az a legjobb, én alapból nem kerestem sem fehéret sem kéket, nekem a fehér nagyon alap, amolyan seszínű, a kék meg túl sok van belőle és már senki nem nézi meg, ha lenne szép sárga, mint például a cupe-jé azt vettem volna!

Ezzel eggyetértek. Tul sok a fehér GSI meg a fekete vagy sötétzöld vagy mi. Redijét is összekeverem mindíg máséval.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.