Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Neharagudj de a honlap szerkesztés jobban megy :lol: :D

nem, ezt én rajzoltam ma melóidőben galériában ottvan nagyban :D Az eredeti kép asszem a legutolsó arról néztem és másoltam....

fezses húr :D az öreg hegedűnek nagyonszép hangja van nade nem nyugdíjasra gondoltam :D

Link to comment
Megosztás:

mé nincs benne igauzság? Ha nyomod nagyobb az olajnyomás nem?

Amúgy Redi te írtad a hftömítést nem én.

Én pont azt mondtam, hogy nem tudom mekkor szerepe van a fordulatszámnak ölpumpa nyomványolásában :D

Mindezen akkor gondolkoztam el, amikor 50el lajhároskodtunk.

Tiszta Albert indaház érzésem volt a kocsiban :D :D

Link to comment
Megosztás:

Estét kedves fórmtársak...

Nagyon úgy néz ki hoyg elviszik a jövő héten a kocsimat és mennék egy GSi-t megnézni vasárnap kecskemét mellé, nemtudom lakik-e arrafelé GSi-s klubtárs aki esetleg ráérne és szemügyre tudná venni a gépjárművet... Őszintén szólva fél éve van meg a ez a verda és most kezdek belejönni hogy mi hol van rajta műszakilag és mit, hol kell nézni... GSi-t még legtöbbször képeken nézegettem, meg párat láttam a Ringtalin de ott sem tudtam szóbaelegyedni a tulajokkal. Ha esetleg valaki a környéken ráérne és szakvéleményt mondana a leendő vagy nemleendő verdámra nagyon megköszönném. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.