Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

na megvannak a slickek...vajpuha Matador W14-es a lehető legpuhább verzió...210/600 13-as...ja...meg 4 db mangels felgen... :D

Jótanács: Ezt ne állj neki égetve melegíteni, mert meghullámosodik a futófelület :D

Elég érzékeny ez a keverék, ha túlmelegszik a felülete, többet nem lesz jó.

Gabi nem megyek Soltvadkertre, nem is jelentkeztem, mert akkor van az évadnyitó nagyhajós versenyünk. Tehát Orsi sem lesz ott. Bár a huga lehet :D

Szóval megfutamodsz a kihívás elől? :lol: :D

Huga jó csaj? :D

Link to comment
Megosztás:

Kié ez a tütü??? és hol vette vagy, hogy csinálta meg így a hátsólámpát???? Nagyon tetszik :D A felni is jó nemmondom :D Nekem olyan Audi filingje van! :D mérete?? 17 vagy 19 col??

Link to comment
Megosztás:

Jótanács: Ezt ne állj neki égetve melegíteni, mert meghullámosodik a futófelület :D

Elég érzékeny ez a keverék, ha túlmelegszik a felülete, többet nem lesz jó.

Tudom...a srác is mondta, hogy nem kell melegíteni sem...olyat tapad...ő sosem melegíetett...1.6-os 60 láb, és 1.3 g gyorsulás...amúgy egy fiat x 1/9 ről van szó 300 pacival...10.8-at ment 400 m-en... :D

Ő egyébként azt jósolta, hogy 13.5-et már most szombaton mennem kell...hát úgy legyen... :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom...a srác is mondta, hogy nem kell melegíteni sem...olyat tapad...ő sosem melegíetett

Így van, annyit talán érdemes, hogy kanyarogsz vele pár kacskaringót, és akkor pöpec :D

Csak azért mondtam, mert számomra kicsit sejthető, hogy úccse állod meg, hogy ne pörögj

vele egyet, de akkor dobhatod is utána kukába a gummákat :D

Szombatra drukkolok! :D

Link to comment
Megosztás:

Így van, annyit talán érdemes, hogy kanyarogsz vele pár kacskaringót, és akkor pöpec :D

Csak azért mondtam, mert számomra kicsit sejthető, hogy úccse állod meg, hogy ne pörögj

vele egyet, de akkor dobhatod is utána kukába a gummákat :D

Szombatra drukkolok! :D

Difi megoldva...

A hézagolásnál eltolódott balra az egész pár mm-t...ezért szorította a féltengelyt...le kellett esztergálni belőle egy hangyafingnyit, és tipp-topp let... :D

Konit kivesszi Laci hátulról, és gyári gátlók kerülnek vissza, valami jó puha..., hogy rajtnál be tudjon rugózni a segge...

Link to comment
Megosztás:

Difi megoldva...

A hézagolásnál eltolódott balra az egész pár mm-t...ezért szorította a féltengelyt...le kellett esztergálni belőle egy hangyafingnyit, és tipp-topp let... :D

Konit kivesszi Laci hátulról, és gyári gátlók kerülnek vissza, valami jó puha..., hogy rajtnál be tudjon rugózni a segge...

Na, mondtam én, hogy a hézagolásnál lesz a bibi :D Helyreállítottam a csorbát a szaktekintélyemen :D :D

És a kerék el fog férni berugózásnál az ívtől?

Link to comment
Megosztás:

Na, mondtam én, hogy a hézagolásnál lesz a bibi :D Helyreállítottam a csorbát a szaktekintélyemen :D :D

És a kerék el fog férni berugózásnál az ívtől?

azért lesz felemelve a hátulja...és a kerék mielött hozzáérne (ha még rugózna tovább, akkor berkaunk a hídra egy határolót...)

Link to comment
Megosztás:

Pista mi jut eszedbe arról hogy vonat, rendszám, magyar rendszámkeret és klubos matrica?

http://www.autoscout24.ch/AS24Web/Detail.a...ge=1&row=19

Minke átlopni a határon...aztán ha bibi van, meg gebasz lesz...piros renszámot rá...1 óra alatt a helyi önkormányzatnál kiadják kinnt...azt hiszem 50 EUR...azt lehet hozni...aztán itthon lehet vele már mókolni...

De ha van határ, ha nincs...azért én ettől még tartanék... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.