Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vettem 6 db zsömlét a mai napon, de anyukám mondta, hogy nem kell csak három. Légy szíves írjatok, ha kell a maradék három vagy szóljatok az ismerőseiteknek, hogy nem kell-e nekik a többi zsemle. Rakjátok ki az üzenetet minél többen, nehogy rám száradjon a zsömle, mert édesanyám nagyon mérges lesz rám.

Légy szíves segítsetek túladni rajta!!! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Gelko ha nem irtál volna lehet máshogy mondom, de a lényeg:

balesetet okozol, akkor adsz betétlapot ha rendelkezel érvényes biztositással. Mivel igen, ezért adhatsz, és el is kell fogadja a károsult, sőt a biztositónak is fizetnie kell mert ö kötötte meg azt a Q biztositást.

Gabi nem megyek Soltvadkertre, nem is jelentkeztem, mert akkor van az évadnyitó nagyhajós versenyünk. Tehát Orsi sem lesz ott. Bár a huga lehet :D

Anti drakula az uj gumikhoz. Szép idöt mondanak már a 7végére

Link to comment
Megosztás:

....Gelko ha nem irtál volna lehet máshogy mondom, de a lényeg:

balesetet okozol, akkor adsz betétlapot ha rendelkezel érvényes biztositással. Mivel igen, ezért adhatsz, és el is kell fogadja a károsult, sőt a biztositónak is fizetnie kell mert ö kötötte meg azt a Q biztositást....

Senki ne feledje Albert címét és a jeligét :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Gelko ha nem irtál volna lehet máshogy mondom, de a lényeg:

balesetet okozol, akkor adsz betétlapot ha rendelkezel érvényes biztositással. Mivel igen, ezért adhatsz, és el is kell fogadja a károsult, sőt a biztositónak is fizetnie kell mert ö kötötte meg azt a Q biztositást.

elhiszem én neked...de azoknak jobban kik a biztosítóban dolgoznak :D de ezen nem veszünk össze úgyse akarok venni autót üzembentartóival :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.